Aké sú tvoje výzvy lásky pre muža?

Toto cvičenie mi veľmi pomohlo si nielen jasne uvedomiť, po čom naozaj túžim, ale i to odvážne previesť do praxe. A to tak, že som si to pekne spísala a každý deň s týmito výzvami lásky pracujem ako s nástrojom, ktorý mi pomáha previesť svoje túžby do reality a učí ma stáť si za tým, čo naozaj chcem a nepoľavovať zo svojich snov. Učí ma to sebaúcte a schopnosti rozlišovať, pretože nie každý muž, skôr naopak, väčšina mužov vôbec nie je vhodná pre náš vysnívaný vzťah.

A aké je to vlastne čarovné cvičenie???

"Výzvy lásky pre muža"

  • spíš si svoje osobné, hlboké a intímne výzvy lásky pre muža, ktorý má byť ten pravý

ide o to, aby to bolo čo najúprimnejšie, napr. miluje a páčia sa mu moje krivky, moje pehy, bruško... je verný, chce trvalý vzťah, som pre neho najkrajšia a najúžasnejšia žena na svete, rešpektuje ma a zaujíma ho môj názor, podporuje ma v tom, čo ma baví...

dôležité je spísať tie najtajnejšie priania a bez hanby, oveľa pikantnejšie! ako som uviedla príklady hore, jednoducho treba byť úprimná sama k sebe...

  • čarovné slovíčko Dokáž, že...

toto slovíčko si veľmi dobre vryme hlboko do svojho podvedomia vo vzťahu k mužom. Vysvetlenie =

Muž toho veľa "nakecá", keď chce ženu získať, ale ide o to, aby sa jeho slová premenili na činy, ktoré sú jediným dôkazom, že to myslí vážne a že je ten pravý, s ktorým sa môžeme postupne zbližovať. Muž čaká na výzvy a rád sa nechá vyzvať, ak o danú ženu skutočne stojí. Ak to nie je pre neho iba ďalšia kratochvíľa. Takto si môžeme muža pekne otestovať a nerobiť dokola tie isté naivné chyby.

  • všetky svoje podmienky lásky teraz preformulujeme tak, že pridáme slovíčko DOKÁŽ TO

napr. Dokáž, že ma skutočne miluješ, Dokáž, že si hoden môjho rešpektu a obdivu, Dokáž, že som pre teba tá najkrajšia a najúžasnejšia žena na svete, Dokáž, že sa dokážeš finančne postarať...

  • Zdá sa vám to príliš trúfalé, pyšné či samoľúbe??? Nie je to tak. Vysvetlím...

Nikdy tieto výzvy lásky nevyslovuje nahlas pred mužom, nikdy mu ich nenapíšeme, nikdy ich nepožadujeme otvorene. Nie sme požadovačné a manipulatívne. My ich jednoducho vyžarujeme na podvedomej úrovni a muž sa chytá do našich pavučín lásky, pretože sa mu zdá vzrušujúce dokazovať svoje schopnosti a lásku práve nám. Je to stará a neustále vzrušujúca hra na úctyhodnú princeznú a statočného rytiera. Je to o tom, že máme silné osobné hranice a nepustíme k sebe tých mužov, ktorí nás nie sú hodní. Je to o tom, že vyčkávame na činy a nenaletíme na sladké slová. A to ten muž vycíti a buď cúvne, lebo toho nie je schopný alebo sa rozhodne dokázať, že skutočne stojí o vás. Je to dobré i pre neho. Takto si môže ujasniť, či mu daná žena stojí za dosahovanie alebo nie. Ak je to pravá láska, muž s ľahkosťou i hory prenáša. V prípade, že máte rady slabochov alebo detinských mužov, toto cvičenie je pre vás zbytočné.

Všetky ženy, ktoré o sebe pochybujú z rôznych dôvodov, či už je to vzhľad, vek, situácia osamelých matiek či čokoľvek iné... tak pre ne môže byť toto cvičenie záchranným lanom pred ďalším pádom a zároveň výťahom k pravej láske. Toto cvičenie nás učí si dovoliť túžiť a požadovať iba to, čo naozaj chceme. A to je možné iba, ak si vážime samé seba a naozaj chceme byť šťastné.

Vibrácia - Dokáž to - je výzvou pre muža nie rozkazom či manipulatívnou požiadavkou, to si treba ujasniť. Zdravým spôsobom toto vibračné pole dokáže použiť každá žena so zdravou sebaúctou a rozvinutou sebaláskou.

DOKÁŽ TO

v preklade znamená - "dávam ti priestor byť silným mužom a vykonať veľké veci"

Muži, ktorí môžu vo svojom živote takýmto spôsobom dokazovať, sa stávajú naozaj významnými, sebavedomými a zodpovednými. Učia sa, že ich schopnosti sú oveľa väčšie ako si mysleli a oni dokážu oveľa viac ako si mysleli. Stávajú sa hrdinami a víťazmi v rôznych oblastiach života. A predovšetkým sú spokojní sami so sebou a cítia sa silní.

Takže milá žena, si pripravená mať vedľa seba takého muža? Verím, že po tom nesmierne túžiš. A toto jednoduché cvičenie ti môže pomôcť krok za krokom získať späť tvoju stratenú vibráciu bohyne lásky.