Čarovanie pre Milého

Raz som si robila výklad kariet Lenormand, kedy sa vyloží celá sada do tvaru 6 radov - 6 kariet a číta sa z postavenia osobných kariet. V prípade ženy, sa používa karta dámy a v prípade muža, karta pána. Pričom pán predstavuje nášho alebo potencionálneho partnera. Výklad mi veľa napovedal. Kde sa nachádzam, čím som prešla, kam smerujem. A veľa vecí skutočne sedelo a karty budúcnosti ma potešili.

Všimla som si, že karta pána, teda môjho budúceho partnera je celkom blízko, ale obklopovali ho karty, ktoré naznačovali, že práve prechádza životnými mukami a zlomami, smútkom a skúškami. Karty okolo mňa naznačovali presne to, čomu som práve venovala pozornosť. Budovanie hniezda, vrelosti a útulnosti pre náš vzťah. Už som sa raz stretla s názorom, že keď sme práve sami, je dobré sa modliť, či vnútorne napájať na partnera, ktorého srdce je s tým našim prepojené, či chceme alebo nie. Hovorím samozrejme o osudovej, tej pravej a spriaznenej duši pre nás. A v tej chvíli som si uvedomila, že môžem svojho partnera podporiť na diaľku. Môžem tak robiť kedykoľvek počas dňa, kedy mu budem telepaticky vysielať lásku a láskavé myšlienka a cítiť ho v srdci. 

Rozhodla som sa však i urobiť obrad, ktorý by mu pripomenul naše spojenie, priniesol pokoj do srdca a priniesol útechu a nádej, že je tu niekto pre neho a objíma ho láskou, i keď len na diaľku. Vzala som veľký plytký tanier, pizza tanier a do stredu som uložila karty, pán a dáma (môžu sa použiť i iné karty, obrázky, foto), pričom medzi nich som zvolila jednu kartu, ktorá predstavovala lásku, ktorá je medzi nami. V Lenormand sa k takémuto účelu ponúkajú karty ako srdce, hviezdy, ďatelina, slnko, možno i skala či strom, záleží na kvalite, ktorá je pre nás vo vzťahu najdôležitejšia. Nie je nutné dávať niečo medzi tieto karty, ale posiluje to puto. Môžeme zvoliť i polodrahokam ako ruženín a i... alebo akýkoľvek iný predmet, ktorý vnímame ako symbol našej lásky. Okolo kariet, teda po okraji taniera som rozsypala uzemňovací lekvár, ale rovnako môžeme do kruhu okolo kariet rozmiestniť kamienky, lupienky, soľ je určite vynikajúca, či sviečky, ktoré vytvoria ochranný kruh. Môj zámer bol, aby môj milý precítil bezpečie a objatie, ktoré mu posielam. Aby sa uvoľnil do bezpodmienečnej lásky nášho osudového vzťahu. Nakoniec som zapálila vonnú tyčinku, ktorá mala odniesť éterom všetky správy a podporu pre môjho milého. Tyčinku som umiestnila ku tanieru, nahor, akoby za hlavy postáv na kartách. Tento malý obradný oltárik som urobila uprostred postele v mojej izbe, pričom posteľ mám pre dvoch a upravenú pre dvojicu prakticky i z hľadiska feng šuej. Tyčinku som nechala vyhorieť a ochranný kruh zo zeme, z uzemňovacieho lekvára som nakoniec vysypala pod okno mojej izby, aby tieto sily privolali ku mne môjho milého a aby ma vedel nájsť. Bol to veľmi príjemný obrad plný lásky.

Takýmto spôsobom, v rôznych iných obmenách a postupoch sa dajú robiť na diaľku obrady pre kohokoľvek, koho máme radi. Môžeme používať rôzne pomôcky a postupy, po každé inak a ako to cítime a páči sa nám to. Vytváraním láskyplných väzieb v éterickom svete, vytvárame predlohu pre zhmotnenie pozemských väzieb lásky, ktoré budú neuveriteľne silné a plné pozemskej i nadpozemskej lásky a večnosti. Čas tu nehrá rolu. Môžeme lásku a podporu posielať do minulosti, budúcnosti, ale prítomnosť je tá najsilnejšia ingrediencia.