Aktuálne energie 11. 12. - 22. 12. 2018

11.12.2018

Dnes som jasne ucítila, aké k nám práve plynú energie. Máme možnosť prenastaviť kurz nášho života, smerovanie nášho života ako celku a to vo všetkých oblastiach. Je čas predvianočný, pred slnovratový, čas ticha a hĺbania a zároveň čas sebareflexie, kedy silné prúdy v nás otvárajú naše pandorine skrinky.

No zároveň sme vyzývaní vnútorne sa znovu nasmerovať a prenastaviť. Zvnútra, pokojne, ticho, ale veľmi účinne a hlboko. S tým najjasnejším a najhlbším vnútorným rozhodnutím, ktoré už nič nezmení. Dokonalé prenastavenie nášho vnútorného kompasu.

Je to pre pripravených, ktorý posledné roky pracovali sami v sebe, čistili sa a pochopili nové veci, o ktorých sa zatiaľ ešte nepíše. Nie každý im rozumie, ale ide o to, aby sme rozumeli našej duši. Tak je to správne nasmerovanie, netreba ho lúštiť, kto je pripravení, už nelúšti, ale žije vibráciu, po ktorej tak túžil posledné roky. O ktorej možno iba čítal ako o novom stupni vedomia a žitia. Ale teraz už do neho vstupujeme naozaj, teda tí, ktorí patria k tejto pripravenej vlne. Vlny sú tu stále, ale ak toto čítate, ste zrejme súčasťou vlny, o ktorej hovorím.

Nalaďte sa na to, čo je vám prirodzené, prešli ste už veľa cesty, neobzerajte sa za chybami, už naozaj môžete žiť svoj nový sen!

Do slnovratu sa vedome laďte na svoju novú vibráciu a rok 2019 vás zázračne prekvapí!