Krčok maternice - tajomný ženský magnet

25.02.2019

Mala som takú víziu... a súvisela s mojou tantrickou skúsenosťou pri sebapotešení.

Krčok maternice je ako magnet - magnetický krúžok.

Magnet na toho správneho muža pre nás. Pre ten správny lingham pre našu yoni. Krčok maternice, ak je skutočne zdravý, plný túžby a pripravený, stáva sa silným magnetickým kruhom, ktorý priťahuje mužskú energiu tak silno ako samotné jadro vesmíru.

Je to najhlbší bod v nás, ktorý môžeme ako ženy prežívať a cítiť. A to nielen pri sexualite, ale i pri rôznych silných emóciách, pozitívnych či negatívnych, i keď si nie vždy uvedomujeme, že cítime práve túto hĺbku.

Prebudenie vedomia v našom krčku maternice nám prináša ten najlepší a najzdravší inštinkt pri výbere vhodného partnera. Láskyplného partnera, ktorý nenaruší naše magnetické pole lásky v nás.

Vedomá žena s prebudením krčkom maternice priťahuje toho pravého do svojho života a vysiela jasné signály, ktoré nemätú ostatných mužov, ale jasne dávajú signál pre toho pravého.

Prebudený krčok maternice je ďalšia fáza prebúdzania sa lásky v nás a bez otvorenie srdca a iných častí v nás, sa neprebudí ani krčok maternice. Všetko na seba nadväzuje a vzájomne sa podmieňuje a chráni nás. Vždy sa otvára iba to, na čo sme pripravené...