Pocit, ktorý chceš zažívať, k tebe pritiahne toho pravého

06.09.2018

Čo tým myslím? Ak túžime stretnúť toho pravého a pritiahnuť si do života skutočnú lásku, vyžaduje to našu pravdivosť. To je základ. Ale to, čo je je najväčším magnetom pre toho pravého, je náš pocit, ktorý chceme mať zo seba a zároveň ho naozaj zo seba máme!

Napríklad - Túžime sa cítiť ako bohyne, kráľovné, o ktoré je dobre postarané a sú ctené. Ale ako ctíme samé seba a ako sa o seba staráme?

Mať zo seba ten najkrajší pocit, čo môže byť pre každú ženu iný pocit, je základ pritiahnutia si do života toho pravého. Mať zo seba ten správny pocit, nie je závislé na vonkajších okolnostiach. Tak by sme zo seba nikdy nemali ten správny pocit, pretože sa vždy nájde nejaký "blbec" alebo "blbá" situácia, ktorá nám ho vezme.

Každá žena môže urobiť pre ten pocit aspoň niečo. Základ je to, ako sa cítime vo svojom tele a akú máme neverbálnu komunikáciu. Hýbeme sa a sme v telesnej pozícii, ktorá vyjadruje náš vysnívaný pocit zo seba samej? Ono to chce i odvahu sa postaviť do svojej sily a stáť ako sebavedomá žena, i keď sme práve v čakárni na úrade práce alebo v kancelárii plnej neprajným kolegýň. Alebo sme práve centrom dedinským klebiet. Ja viem, nie je to ľahké. Ale pocit zúfalstva a pocit nedostatočnosti k nám najskôr priláka muža, ktorému vyhovuje zlomená žena, ktorá nemá dostatočné sebavedomie a sebaúctu. A to určite nechceme.

Naozaj je to tak. To, čo k nám pritiahne toho pravého je naša najlepšia verzia nás samých a nie je to naša zlomená, ubolená alebo frustrovaná podoba. I tá k nám patrí a je v poriadku byť takou, ale nemá sa stať magnetom pre mužov. Teda, ak nechceme problematický vzťah.

Ak sme v ťažkej životnej situácii, asi ťažko budeme žiariť ako hviezdy. Ale ide o to, čo si nesieme hlboko v sebe. Dôležité je, si neustále pripomínať kým sme, i napriek tomu, že okolie nás môže práve ľutovať či podceňovať. Nesmieme tomu uveriť. Práve naša vízia nás samotných v tom najlepšom svetle nás môže držať nad vodou v tých najťažších chvíľach. Treba veriť tomu, že ten slastný pocit, ktorý chceme cítiť v celej svojej bytosti je tu i napriek tomu, čo sa deje naokolo. Iste, asi ťažko tu ten pocit bude 24 hodín denne, ale je dôležité ho objaviť a neustále si ho pripomínať a vracať sa k nemu ako ku kompasu, prameňu sily a nádeje. K tomu, prečo sa oplatí žiť. Je možné mať zo seba dobrý i zlý pocit zároveň a vedieť, že sú tu obe možnosti. A vždy je to tak.

A preto najprv musíme vedieť kým sme a čo chceme zažívať vo svojom živote. Aký pocit chceme mať zo seba a vedome poznať samé seba v dobrom i v zlom, pretože áno, sme i zlé i dobré a vždy budeme.

Tento článok je skôr pre ženy, ktoré už sú dlhšie na ceste sebapoznania a vedia, čo by chceli a kým sú. A tie, ktoré v tom ešte nemajú úplne jasno, nevadí. Skúste si dovoliť mať zo seba ten najúžasnejší pocit, aký dokážete mať a uvidíte, čo sa udeje. Aké strachy sa objavia, aké vlastné obmedzenia  a presvedčenia objavíte a zároveň, či tento pocit je ten naozaj váš.

Každý deň sa môžeme viac a viac cítiť byť ženami, ktorými túžime byť a nemusíme pre to nič veľké robiť a ani naokolo sa nemusí nič veľké diať. Ide len o to ako sa samé k sebe správame - vo svojich myšlienkach, pocitoch i činoch. Ten správny pocit nás bude viesť k tým správnych zmenám v životnom štýle. Ale vyžaduje to veľa úprimnosti a súcitu sama k sebe...

No a s tým správnym pocitom samej zo seba priťahujeme mužov, ktorým sa páči to ako sa vnímame a ako sa máme rady. A o to predsa ide. Byť s mužom, ktorý nás chce spokojné a zmierené samé so sebou i napriek nášmu NeDokonalému Ja a životu.