Úžasný webinár o ženskom zdraví

19.04.2018

Práve som dopozerala úžasný webinár o  prsiach, maternici, krčku maternice, o praktických tipoch, o našej zodpovednosti za svoje zdravie s kopou skvelých info, o ktorých sa nie tak často hovorí, ale sú nesmierne dôležité, aby sa žena mohla zodpovedne rozhodovať o svojom zdraví.

Veľmi ma zaujala informácia, že imunita krčka maternice, kde sa často usadí papiloma vírus, sa buduje asi do 17. roku života ženy. A i vývoj krčka maternice prebieha asi do tohto obdobia a preto by dievčatá nemali začínať svoj sexuálny život skôr, ako sú skutočne fyzicky, imunitne i psychicky pripravené. Inak sa veľmi narúša ich imunita v tejto oblasti, čo môže neskôr viesť k vážnym zdravotným ťažkostiam. A preto i promiskuita ženy je často tak škodlivou pre krčok maternice. A nehovoriac o škodlivosti očkovania proti papiloma vírusu u mladých dievčat.

Veľmi sa mi páčili info o gynekologických postupoch a vyšetreniach u nás a v zahraničí, o možnostiach, o strašení a o tom, čo skutočne potrebuje žena pre svoje zdravie.

Webinár