V týchto časoch sa reinkarnujeme počas života viackrát

12.02.2019

V posledných rokoch silnej transformácie, ktorá bude prebiehať ešte ďalšie desaťročia a i viac, sa skutočne môžeme reinkarnovať počas života viackrát. Čo tým myslím?

Premeny, ktoré zažívame, sú premeny, ktoré často začínajú nevinne, malými zmenami životného štýlu napríklad kvôli zdraviu. Duševné a vzťahové bolesti a starosti nás tlačia ešte k väčším zmenám na úrovni myslenia, cítenia a predovšetkým našich životných hodnôt a vnímania duše a duchovna.

Mnohí majú pocit, že sú iní každý mesiac, možno až každý týždeň. Skutočne to beží tak rýchlo. Reinkarnácia prebieha niekoľkokrát, vždy keď dosiahneme určitý hraničný bod, teda sme prešli toľkými zmenami, že sa to odrazí v celom nasmerovaní nášho života, osudu a zámeru nášho bytia. Tieto zmeny sa nám môžu zdať s odstupom času až neuveriteľné, pretože sami by sme si nikdy neboli mysleli, že budeme raz takí iní.

To, čo sme kedysi odžívali viacero životov, teraz stíhame počas jedného života. A na čo si treba dať pozor?

Na výčitky. Na výčitky pre minulosť, ktorú sme žili v tomto živote. Ktorú sme žili pred pár rokmi, kým sme boli pred pár rokmi a čo sme robili ešte pred nedávnom. Treba to brať nielen ako minulosť, ale priamo ako minulý život. Nemá význam pochybovať o sebe a svojom postupe a zmenách, iba preto, že pre nejakým časom sme boli niekým úplne iným. Zdá sa nám, že je to nemožné, no je to možné.

Áno, je to možné a deje sa to mnohým. A najmä tým, ktorý sa nezľaknú tých zmien a nezastavia sa na pochybnostiach o sebe a pri udivených pohľadoch druhých. Nepúšťajme si negatívnu energiu ľudí z našej minulosti do našej transformačnej prítomnosti. Iba nás to brzdí a zavádza. Zvádza z cesty, ktorá je pre nás tá pravá. Všetci máme právo si vybrať, čo je pre nás to pravé a ktorá cesta je pre nás tá pravá. A všetci vieme, že tá pravá cesta je iba jedna a tá nám stojí za to, aby sme pustili naše minulé podoby, aby sme mohli po nej kráčať slobodne a s otvoreným srdcom.