Zmena neprichádza, pretože si vo víre transformácie...

01.02.2019

Tá dlho očakávaná, osudová, významná a dôležitá zmena neprichádza možno preto, že sme v procese premeny, ktorá je tak intenzívna, že sme ako rýchlo rozkmitané kyvadlo, ktoré za sebou v rýchlosti zanecháva iba šmuhu vo vzduchu, namiesto jasného obrazu seba sama.

Jednoducho povedané, sme neustále v pohybe a meníme sa. V takomto stave, i keď nám sa to tak nemusí zdať rýchle, pretože sa môže jednať o dlhodobý proces i niekoľkých rokov, tak v takomto stave sme neuchopiteľní, nepochopiteľní a hlavne nezachytiteľní.

Radar druhých ľudí, spoločnosti, osudový radar a iné radary sú zmätené a nie sú schopné jasne dešifrovať našu vibráciu a niekedy ju nie sú schopné ani zachytiť. Vesmírny poriadok nás robí v takomto štádiu neviditeľnými pre naše vlastné dobro. Čaká na našu konečnú podobu, želaný výsledok premeny, aby k nám poslal tie správne zmeny, ktoré zúročia to, čo sme sa počas premeny naučili a využijú naše nové Ja tým najlepším spôsobom pre nás samotných i pre celok.

Nemá význam sa trápiť samotou, ignoráciu, pocitom neviditeľnosti a to najmä nie v procese hlbokej transformácie, ktorej výsledky ešte nepoznáme ani my samotní. Je to tak. Vo víre zmien je isté iba to, že príde zmena. Vyčkajme, buďme trpezliví a dôverujme. Raz to všetko uvidíme z nadhľadu a z odstupu času a pochopíme súvislosti a dôvody.