Požehnanie - vizualizácia

Vizualizácia spočíva v predstave ako je nad našou hlavou veľké svetlo alebo kôš plný kvetín, z ktorého padajú na nás lupienky v žiare krásneho svetla. Lupienky a svetlo nás objíma okolo aury, opisuje vajíčko a uzemňuje sa v ďalšom svetelnom bode pod našimi nohami.

Každému môže v súvislosti s touto vizualizáciou prísť iná predstava, farby, detaily a možnosti. Je to v poriadku. Lupienky môžu byť nielen z ruží, ale i z iných kvetín, rovnako môže byť predstava rôznofarebných lupienkov rôznych kvetín, či iné útvary ako pierka, snehové vločky...

 Táto vizualizácia slúži na spojenie sa s dobrom, s vyššími silami, ktoré strážia naše kroky, spojenie s vše presahujúcou Láskou.

Farby svetla či lupienkov je taká, akú práve potrebujeme. A podľa toho môžeme usúdiť, čo sa v nás práve deje a môžeme to vedome liečiť. Niekomu sa môže predstava spojiť i s určitou vôňou a niekto rád použije i prírodný esenciálny olej pre túto vizualizáciu.

Moja prvá predstava tejto vizualizácie bola v podobe bieleho svetla a padajúcich bielych lupienkov ruží, ktoré kde tu dopĺňali lupienky krémovo béžových ruží. Vtedy som potrebovala prečistiť svoju auru od vonkajších rušivých vplyvov a upriamiť pozornosť na seba, svoje vnútorné svetlo ako svoj zdroj. Potrebovala som sa odstrihnúť od toho, čo si myslia druhí a od ich skutkov, ktoré nemajú so mnou nič spoločné a prestať ich brať osobne.