Si pripravená spadnúť do náručia tomu pravému?

Tento jednoduchý "test" ukáže, ako sme pripravené na vzťah plný lásky, dôvery a odovzdanosti. Pretože vzťah s tým pravým a v pravej láske je možný, iba ak sa ako ženy vieme úplne uvoľniť a odovzdať tomu pravému.

Postup:

Zavrieme oči a predstavíme si, že za nami stojí On. Stojí úplne blízko a ticho čaká, čo spravíme. Sme ochotné pustiť sa a padnúť mu do náručia?

Verím, že ma chytí? Že tam bude stáť?

Verím, že má silu, aby ma  udržal?


Odpovede nezadaných žien

Ak nemáme spracovanú dôveru v mužský princíp a uzdravené srdce, či pochybnosti o svojej hodnote či iné hlboké zranenia, budeme mať strach padnúť. Hľadajme pravé dôvody a pocity, prečo je tomu tak a liečme ich.

Veľa žien túži po spriaznenej duši, partnerovi Duše, jednoducho po tom pravom. Táto vizualizácia môže pomôcť rozkľúčovať základné bloky, ktoré nás držia od toho pravého. Môžeme sa učiť dôverovať a v predstavách padať a padať do jeho náručia, kým nebudeme padať s ľahkosťou a dôverou v jeho silu.

Ak naša predstava muža mizne akonáhle začíname padať, môže to naznačovať, že na podvedomej úrovni neveríme, že vôbec nejaký muž tam pre nás je. Že vôbec existuje. Alebo že by bol nejaký muž vôbec ochotný byť s nami.

Ruka v ruke s tým však ide liečenie našich vnútorných zranení, ktoré spôsobili nedôveru v mužov. Žiadny muž nás nevylieči, vyliečiť sa musíme najprv my samé, aby sme sa rozvinuli ako kvetina a pritiahli do svojho života toho pravého.

Odpovede zadaných žien

Nuž, toto môže byť veľkým testom toho, ako sme na tom vo vzťahu so svojim partnerom a ak sa bojíme padnúť do jeho náručia, vzťah je na určitej úrovni narušený a dôvera otrasená v základoch. V takomto vzťahu nemôžeme byť naplno ženou akou chceme. Buď budeme liečiť túto situáciu a odpovedať si na to, prečo je tomu tak, alebo náš partner nie je ten pravý.

Ak máme partnera, je výhodou, že toto cvičenie môžeme vykonávať i fyzicky - naozaj, prežívať to naplno a liečiť priamo oboch tým najrýchlejším spôsobom. Ak ak nie liečiť, aspoň si ujasniť ako na tom sme a rozhodnúť sa, čo ďalej.

Nejde o to byť iba ochotná padnúť, ide o to ako sa pri tom cítime.

Sme skutočne uvoľnené a v dôvere?


V opačnom prípade, kedy by si chceli muži urobiť podobný test, možno jedna z dobrých možností je, ak by si predstavili, že plačú pred ženou.