Gombíkové kúzlo lásky

Potrebujeme gombík s dvoma dierkami, ktorý je nám milý a páči sa nám. Uprednostňujem gombíky z prírodných materiálov, dnes sú už dostať veľmi pekné drevené či keramické gombíky i vo väčších veľkostiach. Gombík v tomto kúzle predstavuje jednotu vzťahu, lásku a kruh lásky, zatiaľ čo dve dierky predstavujú partnerov. Ďalej si pripravíme kadidelnicu s kadidlom alebo použijeme vonnú tyčinku, či iné pomôcky na vydymovanie. Pre bližšie info o vydymovaní pozrite Ytb videá. Kúzlo môžeme vykonávať v deň 1. štvrti Luny i počas splnu, no určite je vhodné kúzlo podporiť prírodnou silou, ktorá ho posilní. Každý má svoje obľúbené miesta a spôsoby, ktoré pre neho niečo znamenajú.

Gombík najprv posvätíme v dyme z kadidelnice alebo inej vydymovacej pomôcky. Očistíme ho a zasvätíme pre naše kúzlo lásky. Buď na privolanie novej lásky alebo pre posilnenie už existujúceho vzťahu.

Zariekavame s gombíkom nad dymom tak, aby mohol dym prechádzať i cez dierky:

"Celistvosť gombíka, nech príde ku mne láska veliká"

alebo

"Celistvosť gombíka, nech je naša láska veliká"

alebo si vytvoríte vlastné zariekanie...

Chvíľu ešte gombík začarovávame nad dymom a potom s predstavou našej lásky, ktorú si želáme 3x fúkneme do dierok. Nakoniec poďakujeme za pomoc vyšších síl.

Následne gombík nosíme ako talizman so sebou a môžeme si ho i prišiť na oblečenie.