Ako sa dostať z následkov napichávania...

10.09.2021

V texte používam náhradné pomenovania a krycie názvy

Koniec augusta patril americkej online lekárskej a odbornej konferencii s názvom Tajomstvá Vak, ktorá prebiehala v online priestore. Každý deň sa rozoberala iná téma v súvislosti s ---vidom. Od zdravotných, cez právnické až po spoločenské témy. Najviac ma zaujalo posledné video, ktoré sa venovalo liečeniu následkov napichávania novými "vak".

Boli tam spomenuté dva spôsoby, ktoré pomohli niektorých ľuďom trpiacim na následky génovej manipulácie. Pretože áno, jedná sa o génovú manipuláciu a Rashid Butter hovoril o prepisovaní našej matrice, DNA a o GMO ľuďoch.

Prvá, skôr alternatívna možnosť ako si pomôcť pri následkoch napichávania, je držanie pôstu a zároveň užívanie minerálov, vitamínov a výživových doplnkov, ktoré pomôžu reštartovať organizmus a odstrániť toxíny. Tento postup opísal Henri Ealy, holistický výživový poradca.

Ďalšiu možnosť spomenul James Neuenschwander, ktorý sa venuje intergrovanej medicíne. V liečbe následkov po napichávaní používa u svojich pacientov Yver. Áno, tento liek, ktorý zároveň pomáha pri liečbe ...vidu. Tento oficiálne zatracovaný liek. Vraj dokáže po napichaní tieto umelé toxíny z tela odstrániť. Yver pomohol mnohým jeho pacientom, ktorí trpeli dlhodobou únavou, oslabením a bolesťami. Prečo práve toto antiparazitikum pomáha niektorým ľuďom pri následkoch napichávania? Dávajú nám snáď to tela parazita alebo cudzorodého votrelca???

Vo videu sa spomínala odborná stránka FLCCC Alliance, na ktorej sú lekárske protokoly ako liečiť ---vid. Ako používať Yver a aké doplnky sú najlepšie. Pri ochorení na ---vid, odporáčajú k Yver nasledujúce doplnky: vitamín D3, vitamín C, Zinok, Kvercetín, Melatonín. Na stránke nájdete i presné množstvá a postupy ako užívať dané liečivá.Táto stránka zatiaľ neprináša informácie ako sa dostať z následkov napichávania, ale zato prináša kopu cenných rád a postupov, ktoré dokážu pomôcť infikovaným ľuďom a tým, ktorí sa zaujímajú o účinnú prevenciu.

Na tejto konferencii vystúpil i homeopat, ktorý hovoril o tom ako by mohla pomôcť homeopatia. V homeopatii poznáme lieky na následky napichávania, Thuja a Silicea, ale v tomto prípade sa nejedná o skutočné napichávanie a bežnú napichávaciu látku. Preto zatiaľ ani homeopatia neprináša nové riešenia. Môže pomôcť ľuďom na základe individuálnych symptómov, ale obávam sa, že to stačiť nebude. Písala som mail do rakúskej farmaceutickej firmy Remedia, ktorá vyrába širokú škálu homeopatík, ak nie najširšiu škálu homeopatík na svete. Zaujímalo ma, či plánujú vyrobiť homeopatikum z "vak". Takýto liek by bol bezpečný a mohol by byť antidotom pre napichaných. Odpísali mi, že zatiaľ nič také neplánujú, keďže "vak" nie sú voľnopredajné a dostupné, aby si ich mohli zadovážiť. Zaujímalo ma, či neplánujú vyrobiť homeopatikum napr. z oxidu g---, ale zatiaľ nie. Určite ani pre nich by to nebola jednoduchá cesta a či by to vôbec šlo legálne. Do budúcnosti tu však vidím možnosti.

Výskumníčka, Judy Mikovits, sa vyjadrila, že z vedeckého hľadiska nič nevieme. Nevieme, aké dlhodobé následky bude mať toto napichávanie a teda zatiaľ ani presne nevieme ako liečiť tieto následky. Podľa nej budú v najbližších rokoch rapídne stúpať zápalové ochorenia, najmä autoimunitné, pretože čím viac kôl napichávania človek absolvuje, tým viac bude jeho imunitný systém na pokraji zrútenia.

Verím, že sa čoskoro objavia ďalšie a ďalšie poznatky a nové skúsenosti, ktoré nám ukážu cestu von z tohoto šialenstva a to i pre tých, ktorí mu už podľahli. I keď si myslím, že sme ako ľudstvo prekročili určitú hranicu morálky a tí, ktorí sú už napichaní, si navždy ponesú túto pečať v tele a obávam sa, že i ich potomkovia, keďže tieto obavy už vyjadrili mnohí odborníci na základe nájdenia daného toxického proteínu i vo vaječníkoch a na spermiách. Čo ma však viac desí, je miešanie organických ľudí s GMO ľuďmi. Snáď časť ľudstva ostane naďalej biologicky "iba" ľuďmi a vyhne sa tejto deštrukcii.