Ďalšia kniha o vzťahoch, ktorú odporúčam

12.02.2019

Je to stručná ekniha v angličtine z amazonu od Kathryn Alice, kde popisuje proces privolania si Partnera Duše do života. Veľmi rýchlo (možno i za necelý týždeň) a účinným spôsobom dostupným pre každého.

Manifest Your Soulmate: Call Forth the Love of Your Life with a Proven Process

ekniha stojí necelé 4 eurá a nájdete ju tu

Páči sa mi ako autorka popisuje príbehy zo svojej praxe, kedy našli jej klienti lásku, i keď už boli veľmi starí, či mali nejaké telesné postihnutie, alebo to boli dlho osamelí ľudia, ľudia, ktorí sú domasedi, slobodné matky, či ženy, ktoré si myslia, že sú tak neatraktívne, že tu pre nich neexistuje láska.

Sama Kathryn stretla svojho osudového partnera až v 40, kedy bola už desať rokov slobodná matka s dvoma synmi. Potom sa vydala za svojho partnera duše, s ktorým mala ďalšie dve deti a dnes spolu vychovávajú štyroch chlapcov a Kathryn dáva druhým nielen nádej, ale i účinné nástroje ako dovoliť, nech si ich tá pravá láska nájde sama a to v krátkom čase.

Kathryn napríklad pracuje s privolávaním partnera duše cez vedomú meditáciu a vizualizáciu a otvorenie srdca. Ale jej najväčší nástroj podľa mňa je to, že dáva novú vieru a nádej, že to naozaj ide. Výsledky jej dlhoročnej práce hovoria za všetko a v knihe spomína viaceré príbehy obyčajných ľudí, ktorí opäť našli cestu ku láske. K tej pravej láske.