Nočná vízia s posolstvom žaby

02.01.2018

Včera, ešte pred spaním, pred jedenástou, kedy vrcholila biela luna - keď je luna najbližšie ku Zemi, som šla do záhrady vykonať krátky modlitebný obrad do kamenného kruhu. Odniesla som si odtiaľ i lístky šalvie na ranný čaj. Všade bola hmla, ale dosť svetla, pretože blížiaci sa spln ožaroval celú oblohu za hmlou a oblakmi. Všade prenikalo tlmené svetlo luny.

Spanie nebolo bohviečo a stále mi behali po mysli staré záležitosti. A zrazu mi do polosna skočila žaba. Zjavila sa tam s liečivým posolstvom pre mňa a láskavým pohľadom. Musela som vstať. Bolo asi 01:45, rozsvietila som nočnú lampičku a šla som si prečítať do knihy posolstvo totemu žaby. Bolo to pre mňa veľmi podporné. Knihu som náhodou otvorila práve na kapitole o žabe. Tento totem ma v tieto dni zrejme sprevádza i preto, že čistím staré väzby z minulosti, vzťahové a potrebujem zmeniť i svoje podvedomé nastavenia ohľadom vzťahov voči mužom.

Cítim, že žabka ma bude ešte sprevádzať na dnešnom očistnom obrade, na ktorý sa chystám a pomôže mi i najbližšie dni vysporiadať sa s emocionálnym a energetickým čistením.

Ďakujem