Maják - vizualizácia

Vizualizácia na podporu vnútorného tela - vnútornej sily.

Začíname odspodu. Predstavíme si spodnú časť tela - panvu - ako základňu majáku. Nohy tiež, ale tie môžu ostať i voľné, ak sme práve v pohybe a potrebujeme sa iba vnútorne zastabilizovať. Závisí od situácie. Panva je teda hlavná základňa majáka, mala by byť o niečo širšia ako telo majáka, môže byť zo skál, tehál, akokoľvek si ju predstavíme. Je pevná, neotrasiteľná a stabilná.Je to najpevnejšia časť celého tela majáku.

Zbytok nášho tela, trup až po krk si predstavíme ako telo majáka - biele (alebo inak, to závisí od našej vlastnej predstavy) a krk si môžeme predstaviť ako okienko majáku.

Svetelný signál, ktorý vychádza na vrchole majáka je naše tretie oko a hlava. Predstavu si môžeme prispôsobiť našim potrebám a nemusí byť u každého rovnaká.

Takže teraz sme pevným a stabilným majákom, s pružným a pevným telom, ktoré je odolné voči poveternostným podmienkam, chráni teplo vo vnútri majáka a vrchol majáka je krásne svetelný a žiarivý, odkiaľ sa šíri svetlo, ktoré vychádza z celého tela majáka.

Cítime v sebe maják, sme ako maják a byť telom, ktoré je ako maják nám dodáva životnú istotu a teplo do života, oporu, ktorú potrebujeme každý deň.