Oslava svojho Počatia

"Slávme každý rok čas nášho počatia ako čas zrkadlenia najhlbšej pravdy o nás"


Náš príchod na svetlo sveta slavíme v čase narodenín. Počatie ostáva pod rúškom tajomstva a záhad života. Jedno je však isté, asi 9 mesiacov pred naším narodením, sme sa ako jemnohmotné bytosti rozhodli započať novú cestu života. Sila našej voľby nás vtiahla do lona matky a náručia dvoch rodičov a ich rodín. 

Čas počatia je časom, dobou, kedy sme si jasne stanovili, prečo a kam chcem ísť, kto sme a kým chceme byť v ďalšom živote. Dnes veľa ľudí hľadá odpovede na otázky ohľadom životného poslania, sebarealizácie a ako byť samým sebou.

"Pozrime sa bližšie na dobu nášho počatia a hľadajme odpovede v posolstve prírody a čerpajme silu z tohto obdobia, kedy sa naše voľby a pravda o nás stávajú jasnejšie"

Odrátame od dátumu narodenia 9 mesiacov dozadu alebo pripočítame 3 mesiace dopredu a nájdeme mesiac, obdobie roka, ktoré má svoje vlastné posolstvá a hodnoty. Možno ste boli počatí približne v čase slnovratov, rovnodenností, či iných osláv kola roka. Niekto v čase kvitnutia čerešní, niekto pri zbere jabĺk. Niekto v sychravej jeseni a iní v tuhej januárovej zime. V astro programe si môžete dohľadať i významnejšie astro súvislosti, ktoré patria do doby vášho počatia. Môžete si zistiť i to, čo sa vtedy dialo vo svete, vo vašej krajine alebo aké bolo počasie, bola to suchá, či vlhká jar a podobne. Tieto súvislosti nám môžu odhaliť časť pravdy o nás.

Vytvorme si osobný obrad v dobe roka, kedy sme boli počatí, ktorý je spojený s prírodnými cyklami, ktoré patria do daného obdobia. Takýto obrad je vždy obradom najhlbšej pravdy o nás,  odzrkadľuje naše vedomé rozhodnutie o našej životnej ceste a poslaní. Môžeme nájsť v sebe odpovede na zásadné otázky o našom živote. Takýto obrad má byť časom, kedy sme sami so sebou a spájame sa so svojou dušou spôsobom, ktorý nám vyhovuje. Niekto má rád slávenie pohanských sviatkov, niekto pracuje s božstvami, meditáciami, spevom, esenciami, koučovacími metódami..., na tom až tak nezáleží. Záleží na ochote načúvať sám sebe, svojej duši a jej prazákladnému volaniu, volaniu po skutočnom živote pre nás.

"Obrad - Oslava svojho Počatia nám môže pomôcť sa spojiť so svojou dušou na veľmi prazákladnej úrovni a nájsť v sebe odpovede na to, prečo sme tu"