Vzlietnuť nad ťažkosti a letieť ku šťastiu!

K tejto vizualizácii/meditácii ma inšpirovalo jedno relaxačné video z youtube. Niekedy pri hľadaní nových ciest a možností, sa musíme s dôverou vydať novou cestou, či sa pustiť starých istôt a nechať sa viesť prúdom života, v tomto prípade vzdušnými výrmi života.

Predstavíme si ako sedíme v bezpečnom, komfortnom lietadle, ktoré pokojne letí nad krajinou, oblakmi, moriami, letí smerom, ktorým chceme, aby sa uberal náš život. Túto mentálnu techniku môžeme veľmi úspešne používať priamo v lietadle pri skutočnom lietaní, ale i doma na gauči a vždy, keď chceme podporiť naše pozitívne smerovanie životom.

Predstavujeme si, že všetko, čo nás ťaží, ostáva pod nami a vzďaľuje sa od nás. Letíme v ústrety skvelej budúcnosti, i keď zatiaľ nevieme, čo presne nás čaká, ale vieme, že to bude v súlade s vyšším plánom. Môžeme túto vizualizáciu vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek a ak máme práve čas a prístup k pc, môžeme sa dívať priamo na relaxačné video s letiacim lietadlom, pričom ho vnímame ako to naše lietadlo, ktoré vie kam smeruje a smeruje k novým svetlým začiatkom.

Veľa šťastia na cestách!