Ženská Príťažlivosť


Ženská Príťažlivosť ako základná vlastnosť ženy. Schopnosť priťahovať, prijať a premeniť. Schopnosť pracovať so svojou tmou tak, aby priťahovala i dávala. Tiene v nás nie sú zlé, sú čarovné a nesmierne silné. Silná žena je ako magnet, priťahuje do svojho života ľudí, situácie a veci, ktoré skutočne potrebuje. Žena, ktorá sedí na úplnom dne svojej studne, kde je len ona a tma, je vo svojej sile. Pri prameni Sily.

Obrad pre posiľnenie Ženskej Príťažlivosti


Potrebujeme čierny kamienok. Ónyx, obsidián, gagát, magnetovec, pirit, či iný čierny kameň alebo polodrahokam. Pokojne môže byť i čierny štrkový kameň. Čierny kameň predstavuje Ženskú Príťažlivosť, ktorú chceme v sebe objaviť a rozvinúť.

Pre obrad si nájdeme miesto pri potoku, rieke, jazere, či mori. Obrad je vhodné vykonávať večer, či v noci, keď je už tma. Kameň pred obradom pomažeme svojou menštruačnou krvou - tá je najsilnejšia, močom alebo slinami. Najlepšie všetkými troma tekutinami.

Postavíme sa na miesto pri vode a vykonáme liečivú ženskú vizualizáciu, ktorú je dobré opakovať kedykoľvek i pred a po obrade. Kameň počas obradu držíme v dlaniach.

Predstavujeme si svoje vnútro, svoju hĺbku ako nekonečnú čiernu dieru, ktorá všetko pohlcuje. Sme ako nekonečný vesmír, do ktorého sa všetko vlieva. Precítime ako prijímame i bolestivé veci, slová, činy iných ľudí, spomienky a všetko čo nás trápi, pohlcujeme všetky naše bolesti do našej čierno čiernej tmy, kde sú premenené do tichého a nekonečného pokoja, z ktorého čerpáme silu a život. Predstavujeme si to v nás, my sme tou tmou, tmou v lone, v bruchu, v srdci, je to veľký čierny vír, ktorý všetko pohlcuje a chráni nás. Cítime, že v hĺbke sme tajomnou čiernou skalou, pevnou, priťahujúcou a nekonečne silnou. Nie je nič, čo by nás mohlo zraniť, ublížiť nám a nie je nič, čo by mohlo zničiť, či akokoľvek ohroziť našu čiernu špirálu, čiernu dieru, čierny vír hlbokej ženskej sily. V temnote sa všetko stratí a iba svetlo nájde cestu späť. To sme my, Ženy. Zároveň cítime istotu, že všetko čo k nám má prísť, k nám príde v správny čas a takým spôsobom a v takej forme, ako je to pre nás v danej chvíli najlepšie. Táto vizualizácia prinesie každej žene iné vnútorné obrazy a treba sa nechať nimi viesť. Časom si každá žena vytvorí vlastné vnútorné obrazy a postup ako sa spojiť so svojou hĺbkou.

Nakoniec, po rozjímaní, dýchneme 3x na kameň, ktorý držíme v dlaniach a potom ho  hodíme do vody ako spečatenie obradu a úprimne poďakujeme.