Ako si vyrábam Aura-Somu

Po kurzoch Aura-Somy I.-III. v rokoch 2009-10, som až do roku 2017 používala Aura-Somu pravidelne. Nakoniec nadišiel čas, kedy som cítila, že mi už nedáva to, čo potrebujem a bude pre mňa lepšie začať si vytvárať vlastné vibračné telové oleje. S výrobou vlastných vibračných liečiv, kozmetiky, vôní a homeopatík, som mala už nejaké skúsenosti a účinnosť týchto vlastnoručne vyrobených preparátov bol dokonca v mnohých ohľadoch oveľa lepší a tiež lacnejší. A tak som začala.

Keďže mám množstvo flaštičiek, ktoré mi zostali po používaní Aura-Somy, tvorím si svoje oleje do týchto flaštičiek, na ktoré som zvyknutá a sú optimálne. Dajú sa však použiť rôzne iné nádoby. I vy si môžete vyrobiť vlastný telový olej s podobnou receptúrou, ako má Aura-Soma.

 Základ Aura-Soma olejov vychádza zo starého egyptského receptu telových olejov, ktoré používali faraonky. Jeho tajomstvo je rovnaký podiel vody a oleja.

50% voda + 50% olej

Voda = čistá destilovaná voda alebo hydrolát/kvetinová voda alebo koloidné striebro

Olej = rastlinný olej za studena lisovaný napr. mandľový, jojobový, hroznový, slnečnicový a iné...

+

nakoniec sa pridajú prírodné esenciálne oleje vhodné na ošetrenie pokožky ako ylang ylang, levanduľa, pačuli, ruža a iné...

Pred použitím sa obsah poriadne pretrepe, čím sa olej a voda spojí a vzniká emulzia, ktorá sa dobre vstrebe do pokožky a vyživí ju.

Vibračné pole olejov sa vytvára rôzne. Využívam i mesačný svit a zariekavanie a nakoniec zariekavam a vibračne nabíjam v tibetskej mise. No dá sa použiť veľa spôsobov. Spev, rôzne hudobné a zvukové nástroje, dážď, zakopať do zeme, vložiť do potoka, nabíjať polodrahokamami a i...

Kvetinovú vodu si zvyknem tiež vyrábať sama jednoduchou domácou destiláciou v hrnci. Návody nájdete na nete. Je to jednoduché a dostupné pre každého.