Čary s Mydlom

Mydlo je dotykom čistoty a liečenia. Nežným dotykom prírody a každodennej starostlivosti o seba. Preto používam tradičné, prírodné tuhé mydlá na ruky i telo, ktoré sú i obalovo ekologickejšie a prinášajú mi dotyk prírody niekoľkokrát za deň.

Mydlo má tú výhodu, že je ako vosk. Dá sa do neho ryť. Zatiaľ čo vosk sa roztápa ohňom a teplom, mydlo sa rozpúšťa vodou. Oheň čistí a transformuje, Voda čistí a nežne lieči.

Čo všetko môžeme do mydla vyryť:

rôzne symboly, slová a obrázky, afirmácie a mantry, čísla, fázy Luny - môžeme si vytvoriť sadu lunárnych mydiel, ktoré každé posvätíme pri svite Luny v rôznej fáze...

Ako mydlo posvätiť:

pod svitom Luny, pod Slnečnou žiarou, nad sviečkou so zariekaním, v dyme z vonnej tyčinky, kadidla, difuzéra alebo iba zariekaním a podržaním v rukách so sústredením sa na želaný zámer. Mydlo uchovávame dekoračne vystavené, pekne uložené a pristupujeme k nemu s pozornosťou, aby sme podporili čarovnú silu.


Zámer vložený do mydla:

Keďže sa mydlo dotýka priamo pokožky, je vhodné ho začarovať na očistenie, ochranu a posiľnenie aurického tela...

Môžeme mať mydlá začarované na konkrétne situácie ako napr. pre odvahu, osobné vyžarovanie, dobrý spánok, sebavedomie, krásu bohýň...

Ľudí, ktorých trápia chronické ochorenia si môžu vytvoriť zámer ohľadom zdravia, detoxikácie, motivácie, elánu alebo si môžu vytvoriť zámer iba pre danú oblasť tela napr. mydlo na kolená, chrbticu, ktoré bude špeciálne harmonizovať túto časť tela.

Skvelým spôsobom pre pocit opustenosti a osamelosti, je si vytvoriť mydlo so zámerom liečivého dotyku nehy. Ľudia, ktorí sú osamelí, ktorým chýba skutočný dotyk, nefalšovaný a láskavý dotyk inej osoby, môžu podporiť sami seba práve čarovným mydlom, ktorého bublinky nežne rozotrú po tele a doprajú si hrejivý pocit prijatia. Rovnako ženy, ktoré si prešli zneužívaním alebo týraním a potrebujú si znovavybudovať svoje zdravé hranice a zatiaľ nedokážu pustiť nikoho do svojej blízkosti.

Názov takéhoto liečivého mydla môže byť:

Dotyk Nehy - Dotyk Anjelov - Dotyk Slnka - Liečivý bozk - Kvetinový dážď - Dotyk božskej Lásky...

Vždy však používame kvalitné prírodné mydlá s ph faktorom, ktorý je v súlade s našou pokožkou. 

Na pohlavné orgány nie je vhodné nanášať žiadne mydlá, a ak, tak pokvapkané prírodným esenciálnym olejom tea tree, čajovníkový olej.