Čierna aura - vizualizácia

Čierna aura nie je iba zlé znamenie. Nie je to iba znak ochorenia, nedostatku, negativity a zlých úmyslov. Čierna aura má i svoju svetlú stránku a tou je veľká energetická ochrana.

Čierna farba vo svojej dobrej podstate je vše pohlcujúca, vše zahrňujúca jednota, z ktorej všetko pochádza, zdroj života a nekonečnej sily. Čierna všetko pohltí a premení, znovuzrodí. Je ako magnet, ktorý k sebe priťahuje bez toho, aby konal nejakú viditeľnú vonkajšiu činnosť.

Toto vizualizačné cvičenie ku mne prišlo v čase, kedy som sa potrebovala odpútať od vnútorných väzieb na matku, pretože som stále mala pocit, že všetko, čo v živote robím a to aká som, i ako vyzerám, sa jej musí páčiť, inak je so mnou niečo zlé. "Nie som dosť dobrá". Vždy som sa rozhodovala sama za seba, ale pretrvával pocit viny, že ona s tým vnútorne nesúhlasí. Zvyčajne to dávala jasne najavo a potom radšej volila napäté mlčanie a kyslú tvár. Takéto pocity môžeme mať v akýchkoľvek vzťahoch s bližšími či menej blízkymi osobami, ktoré nerešpektujú naše hranice alebo ktoré sa starajú do vecí, do ktorých ich nič nie je, či priamo nás ironicky hodnotia a podobne.

Pri naciťovaní sa na daný problém ku mne prišla vízia, kde som videla svoju matku s veľkým krásnym zlatým kľúčom. Bol to môj kľúč, ktorý predstavoval môj pocit sebahodnoty. Stála s ním a škodoradostne sa usmievala ako škriatok a pevne ho držala v náručí s tým, že mi ho len tak nedá. Iba ak splním určité podmienky. Pochopila som, že toto nie je cesta. Rozhodla som sa ísť ďalej za ňu, ku prvotnému materinskému zdroju. Za ňou bola už len čierna temnota, ktorá predstavovala pramatku všetkého. Cítila som jej volanie a nežnú náruč. Vstúpila som do temnoty a pocítila vnútornú silu. Uvidela som, že vo mne sa rodia všetky zlaté kľúče, ktoré potrebujem k životu a ku šťastiu. A nepotrebujem potvrdenie od mojej biologickej matky ani od nikoho iného o mojej hodnote a správnosti. So svojou matkou nemám zlý vzťah, ale ani tak dobrý, aby som sa jej mohla zdôveriť. Iba som úprimná a píšem to tak, ako som to cítila. Nie je to obviňovanie mojej matky, ale moja cesta k samostatnosti.

Vizualizácia - Čierna Aura

Predstavíme si okolo seba čierny - sivý dym, čierne svetlo, čierny obal - vajíčko, ktoré nás chráni od všetkých vonkajších vplyvov, ktoré nás rozptyľujú od našej pravej cesty a vnútorného pokoja. Môžeme si predstaviť ako čierna aura pohltí všetko zlé, čo k nám prichádza a tým sa stáva ešte silnejšou a pevnejšou.

Vizualizáciou môžeme použiť kedykoľvek a kdekoľvek, či už v kontakte s druhými ľuďmi, či v dave v meste a podobne. Môžeme ju využiť i na zneviditeľnenie sa v nebezpečných situáciách. Rovnako je to veľmi dobrý spôsob ako si do života pritiahnuť jinovým spôsobom všetko, čo potrebujeme od hmotných vecí až po ľudí a okolnosti.

Kto rád používa zariekavania a afirmácie, môže skúsiť i toto, ktoré ku mne prišlo pri vizualizácii čiernej aury, keď som sa potrebovala chrániť pred jednou veľmi zvedavou a klebetnou osobou v našej dedine. Šla som po ceste a vizualizovala. Z ničoho nič mi oči padli na malého čierneho drozda, ktorý niečo hľadal v trávniku. Vnímala som to ako posolstvo a vtedy ma napadlo toto zariekavanie:

"Drozdia čierna aura je moja dharma."

alebo pre milovníkov mačiek "Mačacia čierna aura je moja dharma."

alebo "Puma tvoja čierna aura je moja dharma." a iné...

"Čierna farba materinského prazdroja, nech tvoje sily pri mne stoja."


"Niekedy nás zo samotného dna môžu zdvihnúť iba silné čierna krídla."

Ak máme potrebu si vizualizovať ochranné čierne krídla, je to úplne v poriadku. Čierne anjelske krídla nás môžu zodvihnúť z najtemnejších hĺbok. Alebo čierne krídla niektorého z vtákov.