Kúzlo Sebalásky

Silné kúzlo Sebalásky, ktoré ukotví vo vás a vo vašom živote Sebalásku. Vhodné pre všetkých a určite pre tých, ktorí pochybujú o sebe a nedokážu nájsť cestu sami k sebe. 

Potrebujete 4 fazule tonky, alebo 4 kôry škorice, 4 hviezdy badiánu, či jednoducho môžete použiť 4 sušené hrozienka alebo niečo podobné, jedlé a voňavé... môžu byť i 4 tabličky vašej obľúbenej čokolády alebo 4 semienka vami zjedeného jablka a podobne. Ja som použila fazuľu tonku, ktorú milujem pre jej vôňu.

Zem

nájdete si miesto v prírode, kde zakopete do zeme jednu... zo štvorice. Pričom v duchu či nahlas vyrieknete:

"Láska je vo mne a v zemi"

Voda

nájdete si svoje obľúbené vodné miesto, potok, rieka, rybník, studňa, more... a hodíte do vody jednu... zo štvorice, pričom v duchu či nahlas vyrieknete:

"Láska je vo me a vo vode"

Vzduch 

počas veterného počasia, hodíte do vzduchu jednu... zo štvorice, v mojom prípade som fazuľu tonku na vzdušný obrad postrúhala a rozsypala do vetru. Ak máte napr, hrozienka, môžete ich poslať na papierovom lietadielku, či vyhodiť do vzduchu z vyvýšeného miesta. Pričom v duchu či nahlas vyrieknete:

"Láska je vo mne a vo vzduchu"

Oheň

Nakoniec hodíte jednu... zo štvorice do ohňa, pričom v duchu či nahlas vyrieknete:

"Láska je vo mne a v ohni"

"Kruh sa uzatvára, Ja som kruh Lásky" 3x

Oheň je posledný z toho dôvodu, pretože ho vnímam ako proces, cestu, život, je to neustála premena živlov, energií, tanec života troch fyzikálnych skupenstiev. Oheň nemožno spútať, oheň je život sám. Obrad je možné opakovať podľa potreby a ukotvovať Sebalásku vo svojom živote viac a viac.