Dovoľte si byť oslovená

04.08.2018

Dovoliť si byť oslovená, si dovoľuje málo žien, čo sa prejavuje i vo svete partnerských vzťahov, kedy sa z mužov namiesto lovcov stávajú lovené mäkkýše. Ak sa muž neprejaví a neurobí rozhodný krok na začiatku vzťahu, tak kedy potom???

Dovoliť si byť oslovená je vibrácia, ktorú si stojí za to osvojiť, ak ste žena. Je to jinové a teda prirodzené a prospešné pre ženy. Je to pridzená cesta k úspechu v mnohých oblastiach života ženy. Ono to neznamená byť utiahnutou či zakrýknutou, i keď môžete, ak je to vaša prirodzenosť.

V prvom rade to znamená, že sa cítite pripravená byť oslovená tými pravými ľuďmi a okolnosťami.

Ďalej ste uvoľnená, pretože viete, že ste otvorená novým pozvaniam, novým príležitostiam a naozaj stojíte o to nové vo vašom živote. Takže skutočne stojíte o oslovenie???

Ak ste skutočne v tejto vibrácii dovolenia si byť oslovená, vnímate snaženie sa ako brzdu, pretože cítite, že je pre vás prirodzené konať intuitívne, podľa pocitu a hlavne vždy s dobrým pocitom a nie so strachom. Snaha brzdí veľa vecí v živote ženy. Tešiť sa z činnosti a byť usilovná ako včelička je v poriadku, ale snaha vždy uberá energiu a prináša frustráciu. Zdravá snaha ak taká vôbec existuje, je entuziazmus a chuť tvoriť, je to niečo ako prirodzená horlivosť a to je v poriadku. Vtedy svietite od rána do večera.

Dovoliť si byť oslovená je vibrácia, v ktorej žiarite, pretože veríte, že ste krásna, príťažlivá a žiadúca pre tie správne oslovenia, pozvania a spoznania. A to v rôznych oblastiach života. V láske, v práci, v priateľstvách...

Veríte, že sa pohybujete svetom ako v mori plnom rôznych prúdov, ktoré vám vždy prinesú to, čo potrebujete. Veríte, že stojíte za to, byť oslovená a nebojíte sa, pretože máte zvládnutú sebaúctu a držíte si svoje hranice. To sú dôležité podmienky, ktoré sa viažu so schopnosťou priťahovať správne oslovenia.

Ten pocit v tele, kedy ste vo vibrácii, že si dovoľujte byť oslovená, je pocit uvoľnenia, plnosti a vydýchnutia napätia z brucha a hrudi. Aspoň tak som to spozorovala na sebe. Odporúčam sa vedome vracať k tejto vibrácii a budovať ju ako svoju prirodzenosť, pretože ona je našou ženskou prirodzenosťou, ktorá chce byť konečne správne uchopená a prijatá.

Dovoľujem si byť oslovená vzťahovo i pracovne... a i...

Napríklad i takto si môžete afirmovať, písať, vnútorne sa ladiť na túto božsky ženskú vibráciu alebo si jednoducho vytvorte pre seba lepší a účinnejší spôsob ako sa do tejto vibrácie dostať. Ale dovoľte si byť oslovená...