Feng šuej so šalviou

14.08.2018

V záhrade som zbierala šalviu lekársku a v tom ku mne prišla inšpirácia a vízia na využitie v obytnom priestore, šalvia ako feng šuej nástroj. Iste sa tak dajú použiť rôzne iné bylinky a kvety, ale práve šalvia lekárska má tú veľkú očistnú a liečivú silu a privoláva nové.

Stačí si odlomiť halúzku šalvie alebo si urobiť zväzok šalvie a zavesiť ho čerstvý dole hlavou do rohu miestnosti, teda to tej zóny feng šuej, kde chceme privolať zmeny. Teda očistiť a privolať to nové.

Šalvia počas sušenia bude čistiť a meniť vibrácie v priestore. Hneď po zavesení je dobré preniesť nahlas zariekavanie, môžeme opakovať 3x alebo ako to cítime. Napríklad zariekavanie v zóne vzťahov a partnerstva/juhozápad:

"Šalvia očistí moje vzťahy a prinesie nové úprimné známosti a kontakty"

"Šalvia prináša zdravie mne i celej mojej rodine" a iné

Duch šalvie lekárskej je silný a môže veľa vecí napraviť a uviesť na pravú mieru, preto je dobré šalviu používať ako očistný prostriedok a tiež ako rozpúšťadlo prekážok na ceste k naplneniu našich snov. Šalvia privoláva nový čistý vietor a s ním nové možnosti a vízie. Dáva priestor novému vyššiemu vedomiu.

Keď šalvia úplne vyschne, s poďakovaním ju obradne spálime.