Odomykací rituál Lásky

08.01.2019

- Jednoduchý odomykací rituál nielen pre nezadané -

Prišla ku mne inšpirácia ohľadom jednoduchého odomykacieho rituálu pre nezadané a cítim, že to súvisí i s práve prebiehajúcimi energiami začiatku tohto roka. Tento rituál sa dá vykonať kedykoľvek, ale to, že prichádza práve v tomto čase, má tiež svoj význam.

Ako na to?

Jednoducho. Ide o uvoľňovacie cvičenie, ktorého hlavnou úlohou je otvoriť naše centrá lásky na tele pre ešte viac lásky ako cítime doteraz. Teda sa jedná o použitie jednoduchej modlitby - mantry, akokoľvek to nazveme v spojení s nádychom a výdychom, uvoľnením a precítením tela. A s prijatím všetkého, čo ucítime, nech je to akékoľvek, pretože tak sa zároveň čistíme od starých energií. Odomykacie mantry si môžeme i písať.

Slovo odomykať je veľmi silné, i keď sa zvyčajne nepoužíva pri čarovaní a posvätných záležitostiach. Je to však slovo, ktoré má veľkú silu a pri správnom použití nás skutočne odomyká tam, kde potrebujeme odomknúť.

Každý deň si v duchu i nahlas, pri chôdzi, pred zaspávaním, kedykoľvek môžeme opakovať nasledujúce mantry, modlitby, ktoré nás budú odomykať na tých správnych miestach a tým správnym spôsobom.

- Základná odomykacia mantra -

"Odomykám sa Láske"

- Odomykacie mantry -

(vyberte si alebo si vytvorte vlastnú mantru)

"Odomykám v sebe lásku"

"Odomykám svoje srdce pravej/veľkej/nekonečnej Láske"

"Odomykám svoje srdce tomu pravému"

"Odomykám svoje srdce tomu pravému vzťahu"

"Odomykám svoje srdce vernej láske."

"Odomykám svoju yóni posvätnému milovaniu"

"Odomykám svoju yóni láskyplnému milovaniu"

"Odomykám svoju yóni pravej láske"

"Odomykám svoju yóni prežívaniu lásky"

"Odomykám svoje lono pre nový život" - pre ženy, ktoré chcú otehotnieť

a iné...

Ženy, ktoré majú nejaký problém alebo zlé skúsenosti s niektorou časťou tela, ktorú odmietali napr. pre jej vzhľad alebo zažili pre niektorú časť tela poníženie, môžu použiť odomykaciu mantru pre liečenie seba samej i pre pritiahnutie si partnera, ktorý ich bude milovať presne také, aké sú a práve preto, aké sú.

- Liečivé odomykacie mantry  telesnej sebalásky -

"Odomykám svoj nos/prsia/brucho/yóni/stehná/nohy... a iné

...pravej láske"

...láskyplnému dotyku"

...prijímajúcemu dotyku"

...obdivnému pohľadu"

...úprimnému prijatiu"

...liečivému dotyku"

a iné...

Rovnako dôležité je nielen odomknúť svoje telo a jeho energetické centrá pre prežívanie väčšej lásky, ale rovnako je dôležité odomknúť i svoje zmysly, aby sme boli schopné vidieť, cítiť, rozoznať tú pravú lásku, teda uvidieť, počuť a všimnúť si nejako toho pravého v reálnom živote.

- Odomykacie mantry pre zachytenie signálu toho pravého v reálnom živote -

"Odomykám svoje oči pre toho pravého"

aby som ho videla

"Odomykám svoje nos pre toho pravého"

aby som ho cítila

"Odomykám svoje uši pre toho pravého"

aby som ho počula

"Odomykám svoje ruky pre toho pravého"

aby som ho pocítila

"Odomykám svoje kroky pre toho pravého"

aby ma moje kroky viedli priamo k nemu

Odomykať je možné v sebe všetko a to nielen pre väčšiu lásku vo vzťahoch, ale predovšetkým pre sebaliečenie duše a tiež pre iné oblasti života. Mantry sa dajú upraviť vždy podľa našich aktuálnych potrieb. Veľmi dobré je si nahrať svoj hlas ako vyslovujeme mantry na telefón a každý deň si to niekoľkokrát pustiť. Už len počúvanie svojho hlasu a prijatie ako hovoríme sami k sebe, akoby k nám hovorilo naše podvedomie, je veľmi liečivé a prináša to rýchlejšie výsledky.