Ochranné krídla

Často túžime po objatí a bezpečí silných ramien. Láskyplnú ochranu si však môžeme dať i sami. Nasledujúce ochranné čarovanie je vhodné pre všetkých a v každej situácii. Môžeme ho vykonávať tak často ako potrebujeme. Vždy, keď sa cítime neistí a zraniteľní. Či keď musíme čeliť ľuďom a prostrediu, ktoré nás oberajú o silu.

1.

Naberieme si trochu soli do ruky a šúchame chvíľu dlane o seba. Soľ nakoniec oprášime z dlaní. Toto je čistenie a prebúdzanie citlivosti dlaní.

2.

Postavíme sa s mierne rozkročenými nohami tak, aby sme cítili rovnováhu. Rozprestrieme ruky ako krídla a jemne nimi mávame a vždy na hrudi, na srdci prekrížime tak, aby pravá ruka smerovala k ľavému ramenu a naopak. Zopakujeme 3x. Ak chceme viacej krát mávať, vždy po troch mávnutiach urobíme soľnú očistu dlaní. Počas mávania zhlboka a pokojne dýchame a môžeme si predstavovať bezpečný závoj, či krídla, ktoré nás zahaľujú a chránia. Každý si vytvorí predstavu, ktorá je jeho srdcu najbližšia. Môžeme si dať pár kvapiek prírodného esenciálneho oleja na zápästie a zahaliť sa do bezpečného závoja danej vône.

3.

Záver ochranného čarovania je opäť soľná očista dlaní a poďakovanie za očistu a ochranu.