Prechodový obrad - Vstup do vzťahu

Prechodový obrady sú rôzne. Vždy sa jedná o vedomý prechod z jednej fáze života do druhej, pričom tento prechod je zmenou na mnohých úrovniach duše, srdca i tela a každodenného života.

Tento prechodový obrad je vhodný pre ženy (i mužov), ktoré sa rozhodli ukončiť svoj doterajší slobodný život a začať kráčať životom vo dvojici, s partnerom duše, s mužom, s ktorým budú môcť prežiť vo vzťahu partnerské roviny ženstva a naplno sa mužovi otvoriť a tvoriť s ním to, pre čo sa ich duše, srdcia, telá zišli.

Obrad je jednoduchý, avšak hlboký. Nie je to obrad, ktorý by sa vykonával iba tak. Je to skutočný záväzok a tak k nemu treba i pristupovať a pripraviť sa na neho. Je to iba pre tých, ktorí sa dokážu v danej chvíli úplne pravdivo ponoriť do prenesených slov a odovzdať sa vyššej sile. Obrad je vhodný i pre tých, ktorí už skúsili iné obrady a zhmotňovania, ale výsledok neprichádza. Toto nie je obrad z nudy, či zo zábavy, je pre zrelých a rozhodných.

Obrad je pre tých, ktorý majú vysporiadanú vzťahovú minulosť, vedia, aký vzťah chcú a akú rolu v ňom chcú zaujímať a sú pevne rozhodnutí vstúpiť do záväzku a vzdať sa starého spôsobu života a prijať nový, ktorí ich obohatí a umožní sa ešte viac prejaviť. Vzťah partnerov duší je o tvorivosti a vzájomnom súlade na všetkých rovinách.

Obrad sa vykonáva pod holým nebom počas dňa, ale môže sa i v noci. Postavíme sa na zem a s rozprestretými rukami a otvorenými dlaňami smerom k nebu, prenesieme túto vetu toľkokrát ako to budeme cítiť:

"Som pripravená stretnúť partnera duše,
nech sa spoja duše naše."

Obrad môžeme s pojiť s lunárnymi fázami, so sviatkami kola roka napr. s jarnou rovnodennosťou, májom..., zvoliť nejaké zaujímavé astrologické nastavenie a podobne, ale nie je to nevyhnutné. Záleží na nás, čím sa zaoberáme, čo cítime ako podporné...