"Príťažlivé" dýchanie

"Výber vône prezrádza, aké sú naše skutočné túžby ohľadom partnerstva"

"Príťažlivé" - priťahujúce dýchanie je každodenný alebo inak pravidelný, opakovaný obrad, ktorý nás ladí a spája s budúcim partnerom. K obradu potrebujeme prírodný esenciálny olej, silicu alebo skutočne prírodný parfum, môžeme použiť i pomandery a quintesencie z Aura-Somy. Zvolíme vôňu, ktorá vyjadruje to, aký vzťah chceme. Vhodné vône sú ruža, ylang-ylang, palmarosa, geránium, muškátová šalvia, pačuli a mnohé iné kvetinové a sladké vône. Môžeme zvoliť vôňu pomaranču a mandarinky, či iné svieže citrusy ako Litsea cubeba. Upokojujúce vône ako kadidlo, levanduľa, santal či ihličnany tiež prinášajú zaujímavé sily. Môžete si namiešať i vlastnú zmes. V zásade však stačí jedna správne zvolená vôňa, preto si vyberajte podľa pocitu. 

Vybraná vôňa má byť voňavým vyjadrením toho, aký vzťah chceme, má nás akoby objímať a byť nám nesmierne príjemná. Najviac vhodné sú z môjho pohľadu ylang-ylang, červený pomaranč, červená mandarinka a geránium, ale je to vec hlbokých osobných túžob a vkusu.

Obrad "Príťažlivé" dýchanie

Kvapneme si esenciu do dlane, stačí 1 - 3 kvapky, jemne rozotrieme dlaňami a pokojne zhlboka vdychujeme. Preciťujeme oblasť srdca a nechávame vôňu a dych prechádzať celým naším telom. Cítime lásku, radosť, dôveru a všetko to, čo chceme zažívať vo vzťahu. Dychom rozdúchavame v sebe tieto hodnoty, ktoré sa najprv musia usadiť hlboko v nás, aby mohli rozkvitnúť a svojou vôňou prilákať do nášho života toho pravého, či tú pravú. Obrad vykonávame pravidelne a danú esenciu môžeme používať i ako parfém. Vôňu môžeme i zmeniť, ak sa zmenia naše potreby ohľadom vzťahu. Obrad vykonávame, kým sa vzťah nezhmotní v našom živote. Obrad nám môže priniesť i veľa cenných vhladov o nás samotných a predovšetkým nás naučiť základom, teda sebaláske, na ktorej potom vyrastá láska k iným.

"Cítiť vôňu, znamená cítiť hlbokú pravdu"