Vesmírni rodičia

Pred niekoľkými rokmi som na ceste domov z duchovného seminára mala náhodný, ale veľmi zaujímavý rozhovor s kamarátkou, ktorú som tam spoznala. A tento krátky rozhovor pri utekaní na mhd mi dal do života viac ako samotný seminár. Opísala mi svoju skúsenosť s metódou spojenia sa s milujúcimi vesmírnymi rodičmi, o ktorej sa dočítala v nejakej knihe. Celý koncept nebeských, vesmírnych rodičov, ktorí je postavený na nekonečnej láske a bezpečí, ma zaujal. 

Doma som si vyskúšala urobiť krátku vizualizačnú meditáciu, alebo skôr vnímavé vnútorné pozorovanie, pri ktorom som prejavila ochotu a pozvanie spoznať svojich nebeských rodičov. Bolo zvláštne v akej podobe sa mi ukázali. Iná rasa a kultúra ako ja, dokonca ani oni vzájomne nemali rovnakú rasu a kultúru, ale napriek tomu ma tieto predstavy môjho podvedomia hlboko zasiahli a je zvláštne, že sa ma držia po dlhé roky. Stále sú to oni. S ich archetypmi, ktoré nesú pre mňa, s ich teplou náručou, s ich ochotou mi načúvať, kedykoľvek, keď ich potrebujem... Stačí vnútorný rozhovor počas dňa, cítim ich a sú tu pri mne stále. 

Len ja na nich zabúdam a zabúdam veriť a dôverovať toku života. No oni sú tu pre mňa stále. Odporúčam i vám spoznať svojich nebeských rodičov, ku ktorým sa môžete kedykoľvek prísť zahriať, vyžalovať a pýtať si radu. Spojenie s nimi rozpúšťa strach zo života, lieči vaše vzťahy s opačným pohlavím, lieči to vzťahy i s vašimi rodičmi, ku ktorým tak nemusíte podvedome vysieľať svoje nenaplnené potreby dieťaťa.

Hrejivý pocit bezpodmienečnej lásky, ktorý môžete zažiť týmto spôsobom vychádza z princípu tvorivého vesmíru, duálneho vesmíru, tanca boha a bohyne, ktorého výsledkom je všetko živé, sme ich deti, deti ich radostného tanca a milovania. Netreba sa báť.