Vízia srdcovej čakry

Pri jednom veľmi jednoduchom, ale účinnom očisťovaní srdcovej čakry a oblasti pŕs, som na konci tohto procesu mala krásnu víziu a dokonca reálny pocit a zvukový vnútorný vnem spojený s touto víziou.

Potrebovala som očistiť svoju srdcovú čakru a prsia ako sa hovorí od zlých pohľadom, predsudkov a situácií, kedy bolo na mňa útočené. Vyzeralo to tak, že som jednoducho rukami akoby snímala, striasala a odhadzovala zo seba tieto zlé energetické nánosy a zhluky energie a následne ich odfukovala. Posielala som ich tam odkiaľ prišli, ale bez pocitu hnevu alebo som ich posielala do tmavého prazdroja života, čiernej diery, ktorá všetko pohlcuje.

Na konci tohto procesu som uvidela svoju srdcovú čakru ako okrúhlu hladinu vody uprostred mojej hrudi, do ktorej pravidelne kvapla kvapka vody. Čistej a priehľadnej vody, tej najčistejšej, akú som kedy videla. A taká bola i voda v mojej srdcovej čakre. Zvuk dopadajúcej kvapky sa krásne ozýval akoby to bolo uprostred veľkej jaskyne či kamenného chrámu, kde je dobrá ozvena. Mala som pocit prehĺbenia v oblasti srdca a pľúc, akoby som sa mohla i viac nadýchnuť a akoby tam bola väčšia kapacita vzduchu a priestoru, ktorý tu je pre mňa.

Po tejto vízii som dostala správu, že sa mám viac chrániť, chrániť svoje srdce, prsia a city. Nebáť sa zahaliť do ochranného plášťa a fyzicky sa vhodne ochranne obliecť, ak je to práve treba  a objať sa, keď je to treba.