Ako si vytvoriť nástenku vízií nielen v roku 2019

10.12.2018

Možno sa vám zdá, že je ešte na túto tému skoro, ale teraz je práve ten čas, kedy sa ponárame do našich hĺbok a čistíme sa, liečime a spoznávame. A preto je dobré si už teraz robiť prvé poznámky pre novoročnú nástenku vízií.

Po minulé roky som si vytvárala rôzne nástenky vízií a bolo to fain, ujasňovalo to môj zámer, uvedomovala som si, čo nosím vo svojom vnútri a ako sa to mení, ale...

uvedomila som si, že vytvárať si nástenku vízií ako nástenku splnených prianí vo vonkajšom svete, nemusí byť to najlepšie... nie všetky sny sa splnia a väčšinou sú to tie, na ktorých nám najviac záleží a to nám prináša trpkosť a smútok...

Verím na splnenie snov, ale naučila som sa, že je dôležité vedieť, prečo niečo chceme. Aký pocit sa za tým skrýva a čo je podstata nášho želania. Často sú naše sny iba zásterkou pre náš strach z... často sú naše sny iba nálepky na naše staré bolesti... a často sú naše sny rozptýlením, aby sme sa nemuseli venovať tomu, čo je našou skutočnou úlohou.

Rozhodla som sa, že si pre rok 2019 znova urobím nástenku vízií, ale tentokrát s oveľa vyššími cieľmi a zámermi. Už nechcem byť sklamaná a cítiť sa neúspešne či hlúpo. Vždy sa stalo to, že som akosi cítila, že síce tieto sny chcem mať splnené, ale niečo tam chýba a ja neviem čo a preto si ich nakoniec neviem splniť.

Ide o to, že som síce mala ujasnené, čo chcem vo vonkajšom svete, ale oveľa menej som to mala podložené vnútornými piliermi, teda hodnotami. Tými skutočnými zámermi Duše.

Ako na to???

napr. túžime po vzťahu s tým pravým... no a na nástenku vízií si dáme obrázok šťastného páru... a potom po nejakom čase cítime viac bolesti ako radosti, keď sa na to neustále dívame a v našom živote sa nič nedeje... poznáte to???

takže je dobré si pri akomkoľvek želaní vybrať obrázok duchovný, vibračný, abstraktný, symbolický, obrazný...

to znamená, že je to obrázok, ktorý nesie so sebou posolstvo hodnoty, ktorú chceme cítiť hlboko v sebe, napr. lásku a tak si zvolíme obrázok srdca, ktoré žiari láskou a vyvoláva v nás pocity, ktoré si želáme zažívať...

takto si môžeme vybrať obrázky prírody, umelecké obrázky,  ezoterické obrázky, obrázky anjelov, spirituálnych bytostí, ktoré nesú to, čo chceme v tomto živote cítiť a žiť.

Volám to Mystická nástenka vízií

Je to nástenka vízií ako každá iná, ale jej úlohou nie je nám priamo privolať vonkajšie zmeny, ale naopak, privolať vnútorné zmeny, ktoré následne vyvolajú vlnu zmien i tých vonkajších vo všetkých oblastiach nášho života.

Výhodou tejto nástenky vízií je, že nemáme od nej prehnané očakávania a nekontrolujeme neustále jej účinnosť, pretože je menej hmatateľná, ale o to hlbšie pôsobí.

Táto nástenka vízií je postavená na princípe vyššej vôle a to na 100%. Sme si vedomí našich túžob, ale nechávame na vyššie sily, aby nám priniesli do života to, čo je pre nás najlepšie v danej chvíli a nie to, čo by sme chceli my, pretože si myslíme, že je to pre nás najlepšie.  Vesmír a naša Duša vždy vie, čo je pre nás najlepšie. Vyššia múdrosť je vyššia múdrosť a nedá sa oklamať, preto je táto nástenka vízií mystická.

Vyžaduje pokoru a vyššie pochopenie a prijatie života. Nie je to o tom nemať svetské túžby, ale o tom, byť si vedomí, že tie najhlbšie túžby našej Duše a toho božského v nás, sú vždy dôležitejšie.

Preto sa na takúto nástenku vízií dávajú obrázky vysoko vibračné a duchovné, ale zároveň také, ktoré v nás vyvolávajú tie krásne pocity a vieme si pomenovať, čo si týmto obrázkom chceme pritiahnuť do života a akú kvalitu lásky chceme na úrovni srdca a vibrácií žiť.

Je to i veľká odvaha odovzdať vonkajšie dianie nášho života vyššej múdrosti, ale možno ani nie..., to si len my myslíme, že máme všetko pod kontrolou.

Takže buďme odvážni a múdri, nadčasoví a vedomí a vytvárajme si nástenky vízií s mystickými zámermi, ktoré nám prinesú oveľa viac ako by sme čakali.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť i moje staršie články o rôznych typoch násteniek vízií: