Máme maličké prsia

03.07.2019

Predstavujem vám Ashley, ktorá má prsia asi ako ja a objavila som ju vďaka instagramovej stránke @small.boobs.are.badass, ktorú s nadšením sledujem. Ashley sa venuje objavovaniu spodného prádla pre ženy s tými najmenšími prsiami, akou je i ona sama. V súkromí je to mama dvoch dcérok, (ktoré obe kojila rok), manželka a milovníčka domáceho chovu rôznych zvierat.

Mať maličké prsia, neznamená nemať prsia. Neznášam vulgárne slovné spojenia pre akékoľvek časti ľudského tela, viď kozy, cecky, plochá hruď... a to, že máme niektoré maličké prsia, neznamená, že nemáme žiadne. Ženské prsia sú tvorené u väčšiny žien najmä tukom a ženy, ktoré nemajú genetickú predispozíciu ukladania tuku na hrudi, majú prsia iba z prsnej žľazy a preto ich majú malé alebo úplne maličké. Ale stále sú to ženské prsia. Citlivé a láskyplné. A to, či žena môže kojiť nemá nič spoločné s tukom, ktorý tvorí veľké prsia. Je to vec prsnej žľazy, hormónov a často i psychiky.

z instagramu Ashley:


Ďalšia veľmi inšpirujúca žena je Kitty Underhill, ktorá napriek tomu, že je XXL dáma, má malé prsia.

Väčšinou sa automaticky očakáva, že ženy s vyššou hmotnosťou majú veľké prsia. Ale to nie je vždy pravda. Telá sú rôzne, s rôznymi proporciami a konštitúciou. Pre ľudské telo neexistuje tá správna šablóna.

Ak sa máte naozaj radi a staráte sa o svoje zdravie, zapadáte do tej najkrajšej šablóny, aká môže byť. Tak čo, zapadáte???


Clara Dao - skutočne drobná krása


Mamina 6 detí instagram - @kittysittybittytitties


Jessica
Yudeska, slobodná mamička

@instagram - lillabutterflies


Michelle, manželka a matka, instagram - @mich.manassehKatia s manželom fotografomRisa instagram - @risabanks


viac o maličkých prsiach píšem tu: