Ochranné vajíčko pre ženy

04.11.2019

Návod na ochranné vajíčko pre ženy v súlade so ženským princípom

Ochranné vajíčko je známy pojem v duchovných kruhoch a existujú rôzne návody, energetické cvičenia a meditácie, ktoré nám pomáhajú sa napojiť, vnímať a vytvárať si ochranný aurický obal.

Avšak pre mňa ako pre ženu je nesmierne dôležité prepojenie emócií a môjho prežívania do každej duchovnej praxe. Ak mám vytvoriť ochranné vajíčko, ktoré bude rešpektovať moju emocionálnu citlivosť a nálady a skutočne ma ochráni, je nutné zapojiť emocionálny presah a vyššiu silu lásky.

Dôležité postrehy a Jednoduchý návod

Žena je prijímajúca bytosť a z toho vyplýva, že prijímať vesmírne a životné energie je pre ňu nielen prirodzené, ale i nevyhnutné. Následkom zranení, sklamaní a bolesti, sa často žena uzavrie a nedokáže prijímať životnú silu, lásku zhora ani sa napojiť na svoje vyššie duchovné dary. Žena je čierna diera, ako samotný počiatok vesmíru, ako nov, všezahrňujúca temnota. Prvé, čo si musí žena uvedomiť a prijať je, že jej úlohou je prijať všetko, čo k nej prichádza. V zmysle sebalásky a zdravých hraníc samozrejme, ale jednoducho Vedomá žena vie, že musí byť ochotná prijať všetko - emocionálne spracovať čokoľvek - doslova prežiť čokoľvek, pretože ona je zdroj lásky, ktorý sa stále obnovuje.

Žena je tá záruka, že láska nevyhynie

Až pochopením týchto vyšších právd a zákonov života, je možné vytvárať si ochranný obal na úrovni, ktorá presahuje bežné energetické cvičenia. Čím je žena vedomejšia, tým bude takýto obal silnejší a tým bude menší strach z najväčších strachov.

Jednoduchý návod spočíva v tom, že žena vdychuje všetko, čo k nej prichádza a vdychuje celým telom. Žena môže byť multiorgazmická, pretože je všeprijímajúca a jej telo je celé jedným veľkým grálom, otvorenou nádobou, cez všetky čakry, chĺpky, vlasy až po päty na nohách. Žena je ako veľká špongia, plná malých pórov a tajomných zákutí. Avšak je dôležité vdychovať najmä odspodu, cez prvú čakru a cítiť ako energia prechádza cez čakry nahor a vychádza cez srdce. Premieňať životnú silu prvej čakry na silu srdca je základný kameň funkčnosti tohto procesu. A z tejto srdcovej enegie sa tvorí i ochraný obal, vajíčko lásky pre ženu a prebytky plynú do sveta naokolo. Najviac lásky vychádza zo srdca, ale inak je to z celej bytosti, z každej časti tela.

Pri tomto dýchaní je žena uvoľnená a nekontroluje, čo vdychuje, pretože vdychuje všetko bez rozdielu. Cíti, ako vdychuje celým telom, všetkými čakrami i všetkými časťami tela. Ale vydychuje najmä srdcom. Srdce je ženský transformátor a práve prúdenie energií v srdci uzdravuje ženu na psychickej i fyzickej rovine a prirodzene ju uvoľňuje. Žena v sebe všetko prirodzene premieňa, je najväčšou alchymistkou života tu na Zemi.

Proces sebalásky premenia všetko, čo k nám prichádza na Silu pre seba

Pri vydychovaní žena vníma ako sa jej telo plní láskou a energiou, ktorá ju obaľuje do ochranného vajíčka. Ona premieňa všetko na lásku. Všetko, čo k nej prichádza je premenená na lásku, ktorá ju živí a sýti i svet naokolo svojou krásou a nežnosťou.

Môže mať rôzne pocity a vízie rôznych farieb, ktoré z nej po vydýchnutí vytvárajú okolo nej ochranný obal. Vždy je to tak ako to aktuálne potrebuje. Raz je to ohnivá červená inokedy bledomodrá alebo má iba pocit tepla a mravenčenia. Každá žena má inak nastavené vnímanie a podľa toho bude i vnímať seba v tomto procese.

Dôležité je poznamenať, že toto dýchanie je nutné vykonávať jemne, netlačiť sa do dýchania a vydychovania, stačí jemne dýchať bez sebakontroly. Takéto dýchanie je možné robiť v každodenných činnostiach i v mhd. To je to kúzlo ženských činností, sú univerzálne a všadeprítomné.

Žena nielen chráni samu seba týmto alchymistickým procesom, ale zároveň tým premieňa i svet naokolo a to je jej veľká úloha tu na Zemi.

fotky - instagram @celticfusiondesign