Partneri Duše

07.01.2019
Dnes sa veľa hovorí o partneroch duše a vznikajú rôzne názory a skúsenosti ľudí. Ja verím, že partneri duše v prvom rade spolu žijú a tvoria. Žijú spolu ako muž a žena na úrovni tela, srdca a duše. Sú spolu a nie sú oddelení. Veľmi neverím na tých partnerov duše, ktorých stretnete a potom vám zmiznú zo života a vy o tom rozprávate ako o splynutí s dvojplameňom a o tom, že teraz máte každý iný úlohu. Tomu jednoducho neverím.

Skutočná sila partnerov duše sa prejaví iba keď sú spolu. Práve ich harmonickým spojením sa menia veci. V nich i okolo nich. Iba tak prebieha skutočná transformácia.

Partneri duše spolu tvoria a to rôznym spôsobom:

  • niektorí zakladajú rodiny
  • iní majú spoločný pracovný projekt
  • niektorí spolu búrajú staré paradigmy a stereotypy
  • mnohí sú spolu, ale každý vo svojej jedinečnej role, aby podporili na Zemi zdravú mužsko-ženskú polaritu, pretože to je to najdôležitejšie, aby muži boli mužmi a ženy ženami, potom všetko, čo táto dvojica spolu, alebo jednotlivo tvorí každý sám za seba, nesie v sebe zdravý náboj pre pokračovanie života
  • a iné...

Tvorenie muža a ženy, ktorí sú spolu na hlbokých úrovniach a v radosti, sa vždy prejaví využitím toho najvyššieho potenciálu oboch partnerov. Nie je tam žiadne vzájomné prekážanie si, práve naopak. Títo dvaja do seba dokonale zapadnú až tak, že ich to samých prekvapí ako ich dokáže ten druhí motivovať a inšpirovať. A to len tým, aký ten druhý je a že je pravdivý.

Pochopiteľne na takýto vzťah musí byť človek pripravený a o tom sa tiež už veľa popísalo. Tento vzťah je skutočne za odmenu.