Tak chránená

"Som tak chránená"

...uvedomila som si po rokoch zúfalstva, duševnej samoty, opakovaných problémoch a iných bolestivých situáciách, ktoré ma udržiavali v šachu. Všetko len preto, aby som bola chránená. Pred čím? Pred zlými voľbami, pred nezvratnými rozhodnutiami, ľuďmi, energiami a lákadlami, ktoré by ma zviedli z cesty.

Dlhé roky sama, aby som sa nestratila v druhých a spoznala samu seba.

Celé tie roky sama na svoje najväčšie bolesti, aby som nezabudla na svoju silu.

Bolesť dokáže ochrániť viac ako si myslíme a samota vie naučiť vernosti sama k sebe.

Tak dlho som to nevidela a bola som nahnevaná na osud a život, ktorý mi nechcel dopriať to, čo som chcela. Ale spravilo by to, čo som chcela zo mňa lepšiu či horšiu osobu? Získala by som dušu alebo by som ju stratila, vymenila za pozlátko?

Nie vždy to tak je. Každá cesta každého z nás je iná, ale možné je všetko. I to, že sa duša rozhodne chrániť bolesťou dovtedy, kým sa nestaneme oduševnelými do takej miery, ako sme mali v pláne pred narodením. Kým sa nenaučíme to, prečo sme sem prišli. A potom? Nie, nejde o to, že potom to ide hladko, stále sa musíme rozhodovať správne, teda v súlade s našou dušou, ale ten najťažší kus cesty možno máme za sebou. Možno.

Môj návrat k anjelom nastal po tom, ako som si uvedomila aká som chránená životom, osudom, mojou dušou. Ako moja duša bola mojou veľkou Anjelou počas celej tej cesty. A teraz ju cítim a som s ňou opäť v spojení. Avšak v zrelšom a intímnejšom spojení, pretože moja Anjela nie je ako tí anjeli o ktorých som čítala kedysi v anjelských knihách. Moja Anjela je moja súčasť. Je to moja duša.

starší článok Anjelská čakra