Tajomné zdroje Lásky v tele

Pár dní som sa aktívne venovala čakrovej práci i som o čakrách písala. Sama sebe som sa zaviazala, že to je teraz pre moju cestu nesmierne dôležité a je to niečo, čo mi naozaj a dlho chýbalo. Všetko to začalo tu Ladenie čakier do ženského princípu. Potom som začala písať o čakrách a prvý text bol o prvej čakre, viac tu

Začalo sa všetko meniť. Moje pocity, moja radosť zo života, energia, vnímanie toho, čo sa mi deje. A prišlo ku mne veľké poznanie:

- Tajomné zdroje Lásky v tele -

"Cítim ako sa jednotlivé časti môjho tela starajú o mňa, o moju dušu ako o svoje vlastné dieťa. Neustále, nezištne a verne. BEZPODMIENEČNE

Vnímam ako som hlboko usadená v tele a cítim ako plynie láska z tela dnu ku mojej duši. Je to akoby ma stále niekto hladil. Je to moje telo, ktoré ma láska zvnútra.

Je to moje telo, ktoré ma každou svojou časťou nesmierne miluje a na ktorúkoľvek časť tela sa zameriam, cítim ako odtiaľ prúdi láska ku mne, dovnútra. A ja viem, že som hodnotná a viem, že som krásna a že to, čo sa deje vo vonkajšom svete s inými telami, ktorých duše sú nevedomé sa ma nemusí dotýkať. Mňa moje telo hladí.

Cítim ako veľa lásky a oveľa viac ako očakávam a vlastne presne toľko, koľko si tajne želám, prúdi ku mne z tých častí tela, ktoré boli najviac zraňované, ponížené a odmietané, pretože nezodpovedali predstavám spoločnosti.

Cítim akoby ma biele chumáčiky jemného páperia hladili na tieto časti tela a učili ich prijímať ešte viac lásky ako som si doteraz vôbec dovolila cítiť.

Je telo mŕtve bez duše alebo je to naopak? Duša je večná a telo dočasné, ale v tom čase, v ktorom ho máme, je to ten najvernejší priateľ a zásobáreň lásky pre nás.

Prečo sa nehovorí o tom ako nás naše telo veľmi miluje? Je to dar od planéty Zem a je to náruč Zeme, ktorá v podobe tela obaľuje našu dušu na pozemskej púti. Je to také ťažké pochopiť? Je také ťažké prijať túto lásku? Odmietame seba či samotnú Zem?

Prednedávnom som písala článok  Príbeh tela a jeho duše, ktorý objasní ešte viac tieto myšlienky. Tento text je vlastne jeho voľným pokračovaním.