.

Výklad horoskopu podľa jungiánskej astrológie

  • zaujímate sa o širšie súvislosti diania vo vašom živote
  • túžite vidieť hlbší zmysel toho, čo sa vám deje
  • chcete pocítiť, že ste súčasťou niečoho väčšieho, čo nás všetkých chráni na ceste životom
  • hľadáte odpovede, ktoré vám prinesú AHA momenty
  • veríte, že život s vami komunikuje rôznymi spôsobmi

"Astrológia ma zaujímala od detstva a prvý horoskop, svoj horoskop, som si vypočítala bez počítača a ručne narysovala. Ovplyvňuje ma astronómia, jungiánska psychoanalýza i colorterapia. Spájam mnohé poznania, ktoré je možné prepojiť s astrológiou. Stále sa učím a objavujem nové cesty, ktoré ma vedú hlbšie a hlbšie, nielen k pochopeniu samej seba, ale i ostatných a tajomstiev života naokolo.

Ivana Dorothea Jelemenská jungiánska astrologička

Ako robím horoskopy...

Na výpočet horoskopov používam tri astro programy, pretože pracujem s viacerými planétami a objektami horoskopu ako sa pracuje v tradičnej astrológii.

Za posledné roky sa objavilo veľa nových asteroidov a vzdialených planét našej slnečnej sústavy a pri určitom postavení v horoskope môžu veľa vypovedať o skrytých túžbach a vzorcoch v našom podvedomí.

Nepredpovedám budúcnosť, ale vykladám skryté vzorce, ktoré súvisia s vnútorným nastavením klienta. Nevyužívam overené poučky tradičnej astrológie, pretože vnímam, že je čas sa posunúť hlbšie, na inú rovinu vnímania seba a života, ktorý žijeme. Horoskopy sa dajú vykladať rôzne a z rôznych úrovní. Osobne uprednostňujem skôr psychoanalytický a duševný výklad.

Horoskop vypracovávam ako písomný výklad a stáva sa do veľkej miery nadčasovým sprievodcom pre klienta, ku ktorému sa je možné vracať a nachádzať v ňom nové a hlbšie súvislosti.

Pri výklade horoskopu vychádzam z potrieb klienta a jeho aktuálnych otázok, ktoré ma vedú k tomu, aby som našla tie správne odpovede pre klienta. Situácia klienta a jeho otázky sú navigačným systémom, ktorý mi umožňuje sa naladiť na horoskop v tej rovine, akú klient aktuálne žije a vníma.

Moje výklady horoskopov sú kombináciou horoskopu narodenia i tranzitného horoskopu, vždy všetko závisí od daného klienta, jeho otázok a od toho, čo aktuálne rieši.

Môžete mi napísať i anonymne, bez udania mena, k horoskopu potrebujem dátum, čas a miesto narodenia.

Písomný výklad horoskopu zasielam mailom a stojí 85 eur

Prečo robím písomný výklad? Je presnejší a mám čas nacítiť všetko, čo sa v danom horoskope ukazuje. Na každého klienta si vyčleňujem jeden deň. Je to nielen intuitívna práca, ale i skúmanie. Výsledok je písomný výklad, ktorý je presnejší a jasnejšie formulovaný ako ústny výklad na počkanie cez skype či osobné stretnutie. A klientovi ostáva niekoľko strán textu, ku ktorému sa môže vracať.

Po zaslaní horoskopu klientovi sa rada dozviem spätnú väzbu na horoskop a zodpoviem otázky klienta k vyloženému horoskopu.

ivanajelemenska@gmail.com