Čas zázrakov - Vianočný denník

Tento denník som sa rozhodla písať ako osobnú predvianočnú - pred zimno slnovratovú výzvu, ktorá spočíva vo vedomom rozhodnutí prijímať a prežívať božské zázraky. Každý deň.

Viem, že práve tým, že o tom budem písať, budem akosi priamo vedená venovať pozornosť zázrakom a najmä naladeniu sa na zázraky, pretože práve to správne naladenie nás samotných privoláva zázraky do nášho života.

Túto výzvu začínam krátko pred splnom, pretože presne o mesiac, bude zimný slnovrat a tiež spln. Takže som sa rozhodla posledný lunárny mesiac tohto roka venovať zázrakom. A vedome ich volať, prijímať a ďakovať za ne vo svojom živote. Uvidím ako sa mi to podarí...

Zároveň táto výzva úzko súvisí s mojim nedávnym objavením a rozvíjaním čakry ženského lona Prebudenie Oka Lona, čo mi prináša nový rozmer prežívania seba samej.

23. 11. 2018 spln

Po rozhodnutí urobiť si túto duchovnú vianočnú výzvu, prišli prvé uvedomenia, ktoré ma majú pripraviť na túto cestu.

  1. Sebaláska ako taká nestačí, pokiaľ nie sme v spojení s božskou láskou, ktorá je nekonečným zdrojom lásky i v nás
  2. Najdôležitejší vzťah, ktorý máme, nie je vzťah, ktorý máme so sebou, ale vzťah, ktorý máme s božskou podstatou - s tým, čo nás presahuje, pretože ten je skutočným základom všetkých našich ostatných vzťahov. Vzťahu k sebe i k iným.
  3. natočila som o tom i krátke video

Prvé strachy

akonáhle som začala s písaním tohto prvého príspevku, akonáhle prišiel prvý deň mojej vianočnej výzvy plnej zázrakov, prišli strachy a pochybnosti...

  • že načo to píšem, i tak žiadne zázraky neprídu, je to zbytočné
  • budeš písať iba o svojom vnútornom liečení a výzvach, ktoré ti budú vyššie sily prinášať do cesty, aby si sa naozaj otvorila a pripravila na zázraky, veď určite ešte nie si pripravená!!!
  • čo si akože myslíš, že si takto vynútiš zázraky?
  • si naivná
  • prvé, čo mi to otvorilo, bola moja vlastná kríza viery, verím dostatočne? naozaj verím? nie som iba skeptik? som naozaj veriaca? alebo len sa hrajem na to, že verím... a vlastne čo to znamená veriť? je viera dávať podmienky životu, aby nám dokázal, že existuje vyššia sila? ... pokora, pokora, pokora... áno, to je cesta a zároveň mať radosť v srdci, že zázraky sú naozaj možné

Zároveň ma napadlo, že by mohlo ísť o duchovný - vedecký výskum toho, či zázraky existujú... i v mojom živote, také skutočné hmatateľné a nevysvetliteľné zázraky... verím, že áno, veríte i vy, že sú zázraky možné i vo vašom živote?

Ešte musím podotknúť, že nemám žiadnu konkrétnu predstavu, aké zázraky by som mala zažiť. Nemám nástenku vízií - zázrakov. Nie. Nechávam to všetko na Vyššie Sily!

ak máte radi vianočné melódie, môžete sa inšpirovať tu

24. 11. 2018

A prišlo to, čo som očakávala... liečenie na hlbokej úrovni, teda jedného môjho konkrétneho zranenia, ktoré sa opäť prihlásilo o pozornosť, ale namiesto bolesti som zažila otvorenie sa väčšej láske a nové vízie, ktoré ma nasmerovali správnym smerom.

Priamo som bola vedená k tomu, aby som vstúpila do novej dimenzie bytia a bolo mi ukázané, aké vibrácie mám tvoriť. Videla som samu seba novým spôsobom a tiež svoje energetické pole. Ďakujem za tieto hlboké informácie...

25. 11. 2018

Uvedomenie:

byť obľúbená, neznamená byť slobodná

byť slobodná je pre mňa dôležitejšie ako byť obľúbená

byť pravdivá a dovoliť si byť pravdivá, je skutočná sloboda a tie následky mi jednoducho stoja za to

26. 11. 2018

"Pocit krásy samej seba je niečo, o čom nie je možné druhých presvedčiť a ani sa o to nesnaž, pretože by si tým svoju krásu stratila."

Jemnosť, jemnosť, jemnosť...

- práca s nanebovzatými majstrami -

Stále vo mne prebiehajú zmeny starých programov a dostávam sa hlbšie a hlbšie, priamo ku zdroju svojej lásky.

27. 11. 2018

Dnes ku mne prišlo hlboké pochopenie cez môj horoskop, jeden asteroid a Čiernu Lunu, odhalilo sa mi ďalšie tajomstvo z astrológie, čo budem môcť ďalej využiť nielen pre seba. Bolo mi nastavené zrkadlo o tom, čo v sebe neviem priniesť od súladu a rovnováhy a predsa to musím urobiť, ak chcem žiť spokojný život. Naozaj spokojný a pokojný.

28. 11. 2018

Prebehlo u mňa za posledné dni hlboké čistenie vnútorných nastavení a programov podvedomia, čo sa odrazilo i v mojich snových a milostných predstavách. A v tých sa vždy odrážajú naše podvedomé programy, ktoré môžeme odhaliť, liečiť a zmeniť v náš prospech. Zasiahla ma tak väčšia vlna lásky z môjho vnútra. Pocit väčšej nehy, jemnosti a lásky sama k sebe, ale i celkovo voči.

Uvedomila som si ako ma toto zapisovanie si toho, čo sa vo mne deje, neuveriteľne rozvíja. A asi v tom budem pokračovať v tejto elektronickej podobe i v budúcnosti (tvorivo si svoje zápisky upravujem a viem sa v nich lepšie orientovať). Veľmi to vo mne zvedomuje to, čím prechádzam a všetko vidím jasnejšie. Ide to rýchlejšie. Skôr vidím zámery života a viem cítiť kam ma život vedie a čo mi chce povedať. Vidím tak cykly, božské zámery a necítim sa tak stratená v súkoliach života.

Zámer bol písať o zázrakoch a božských synchronicitách, ale teraz som taká pohltená mojim vnútorným svetom lásky, ktorý sa mi práve otvára, že moja túžba po vonkajších zázrakoch akosi klesá, ale verím, že prídu i také.

29. 11. 2018

Prežívam úplne inú dimenziu bytia, jemnejšiu a som vedená ju viac a viac nasledovať, bez očakávaní, vedľajších motívov a bez snahy sa niekomu či niečomu zapáčiť.

Niečo sa deje vo mne na veľmi hlbokej úrovni, ťažko to opísať...

30. 11. 2018 - 3. štvrť

Bola som vedená pustiť určité svoje zameranie pozornosti. Prečistenie pozornosti. To, čomu venujem svoju pozornosť tam vonku, v médiách, na internete, je vo veľkej miere pre mňa už nepodstatné. Treba to pustiť, i keď sú to napr. takzvané duchovné médiá.

1. 12. 2018

Dnes nám krásne nasnežilo a prišla mi téma čistenia vzťahových väzieb, opäť som bola vedená k precíteniu starej i súčasnej bolesti a k nastoleniu novej paradigmy vnímania vzťahov. A zrodil sa i článok o novom spôsobe tvorby nástenky vízií Ako si vytvoriť nástenku vízií nielen v roku 2019

2. 12. 2018

Vstup do sesterstva Biela Lagúna

3. 12. 2018

Pokračovalo čistenie nielen od médií. Hlbšie uvedomenie si toho, čo chcem v živote "vybudovať" a to i s pomocou sesterstva Biela Lagúna.

Zázrak - Dar 4. 12. 2018

Dnes som si uvedomila ako vnímam skutočnú ženskosť a čo predstavuje v mojom živote. Nastalo určité ukotvenie tejto témy v mojom živote a prehĺbilo to moje sebapoznanie a poznanie mojej životnej cesty.

Krásny dar

Nečakane som dostala dar, jednu už nepotrebnú vec pre iných, no pre mňa skutočný dar a zázrak. Starožitný obručový náhrdelník ako pre bohyne. Presne taký, po akom som už veľmi dlho túžila, ale stále žiadny taký nikde nebol. A tento je ešte lepší ako tie nové v obchodoch. Je z ušľachtilého šperkárskeho kovu z prvej polovice 20. storočia, vyzerá ako z čias avantgardy alebo je z neskoršieho obdobia a  avantgardou inšpirovaný.

Tento typ náhrdelníkov predstavuje večný cyklus tvorenia, plodnosti a ženských mystérií. Predstavuje tajomstvo cyklov a Lunu samotnú. Dnes mám okrem iného lunárne narodeniny, čiže je Luna presne v podobe, v akej bola, keď som sa narodila. Viac o tom hovorím v nedávnom videu
a dávnejšie som o tom i písala tu a dnes je zároveň Luna v konjunkcii s planétkou Ceres, (bohyňa žatvy), ktorej symbolom je kosák, polmesiac. Všetko do seba krásne zapadá. A dokonca je to i zaoblená podoba runy ženskosti, runy Perthro, ktorú mám veľmi v obľube.

Som veľmi vďačná za tento krásny dar, poslaný zhora priamo ku mne. Nekonečne ďakujem, ďakujem, ďakujem...!!!

  5. 12. 2018

Dnešný deň by som nazvala deň feng šuej v mojej spálni a môžem povedať, že to bolo nečakané a pre prerábky v dome i nevyhnutné. Som zvedavá ako ma to ovplyvní, zatiaľ sa mi to páči.

6. 12. 2018

Dnešný deň mi priniesol výzvu pozrieť sa na jeden zdravotný problém, ktorý má trápi asi 4 mesiace a nakoniec som zistila, že sa jedná o alergiu na určité potraviny. A idem to riešiť...

7. 12. 2018 nov

Nadránom som mala snovú víziu z hlbín oceánu, kde boli dve kosatky. Veľmi ma to upokojilo a prinieslo liečivú správu.

Dnes pokračujem v liečení a na môj zdravotný problém som si našla i mudru, ajurvédsky čaj, ktorý práve pijem a tiež liečivú hudbu presne na moje ťažkosti.

Dnes ma i milo prekvapila jedna stránka, ktorá vyrába na mieru spodné prádlo pre útle prsia a cenovo dostupné, také veci jednoducho potešia https://www.daintylady.co.uk/

8. 12. 2018

Dnes som sa dostala k článku od Evy Kavkovej o partnerských vzťahoch, ktorý som jednoducho potrebovala počuť a je i o liečení vnútorného muža.

9. 12. 2018

liečenie vzťahu s matkou

10. 12. 2018

deň bez širšieho zápisu - piekli sme vianočné koláčiky

11. 12. 2018

Dnešok mi priniesol vnútornú výzvu urobiť si znovu zoznam životných želaní a toho, aký by mal byť "ten pravý". Prišlo to cez jeden skutočný inšpiratívny príbeh, ktorý sa ku mne dostal. Cítim, že ďalší rok bude úplne iný a cítim, že dnešok priniesol prvý pre mňa hmatateľný pocit, aký to bude rok a s akými možnosťami pre mňa. A tiež som vedená do toho ako sa mám naladiť, aby ten ďalší rok bol takým ako to už teraz cítim. Na vlne vyššej vibrácie a zázračného zhmotňovania všetkých mojich želaní. Akoby som sa v tomto predvianočnom čase dostávala do akéhosi bezčasu, kedy je možné privolať zázraky a všetko zmeniť. Ako keď sa zastavíme a  vedome zmeníme kurz cesty.

12. 12. 2018

Dnes som si urobila mini zenovú záhradku viac o mini zenových záhradkách tu

13. 12. 2018

Na začiatku tohoto vianočného denníka bola túžba zažívať zázraky, vianočné vzrušenie a očakávania. Teraz s postupom času vidím, že to opadlo a prišla veľká túžba iba po vnútornej harmónii. Dnešok zažívam v samote, v úplnej samote a v tichu. Uvedomila som si ako som sa naučila oceniť dar samoty a ako je pre mňa samota prospešná a ako ma naučila cítiť samu seba a tiež ju ctiť. Uvedomila som si, že som dlhé roky chcela svoju dôstojnosť a sebaúctu stále naväzovať na vonkajšie dianie a najmä na akési životné úspechy v rôznych oblastiach života. Dnes som si spokojne sama pre seba viackrát povedala: "nezáleží na tom, čo sa deje okolo mňa, stále zostávam dôstojná a hodnotná"... niečo v tomto zmysle. A až dnešok mi po veľmi dlhom čase ukázal, aká vie byť naozaj samota liečivá a láskavá. Ak taká viem byť sama k sebe. Pretože samota vždy iba odhalí to, akí sme sami k sebe. Cítim, že mám urobiť nové "záväzky" -  rozhodnutia na úrovni duše, ktoré budú súvisieť práve s mojou vnútornou sebaúctou, dôstojnosťou a pravdivosťou. Ďakujem za túto lekciu... Samota neznamená byť osamelá, ale užívať si samu seba.

14. 12. 2018

Dnes mi prišli riasogule o ktorých som napísala i článok Riasogule vo Feng Šuej

Deň bol plný požehnaní od darov samoty. Tak ako som si včera niečo viac uvedomila, dnes sa to krásne rozvinulo a dopriala som si i krásnu večernú vychádzku.

Tanečný zázrak - Lezginka - 15. 12. 2018 - 1. štvrť

Objavila som pre seba ďalší nový tanec, kaukazská lezginka, ktorý presne vystihuje tie tanečné prvky, ktoré som v sebe cítila, ale nevedela som i ich vyjadriť. Lezginka je krása ženskej ladnosti, jemnosti a cudnosti v jednom.

16. - 17. 12. 2018

Tancujem lezginku a prichádzajú ku mne hlbšie súvislosti ohľadom ženskej polarity a môjho ďalšieho smerovania životom.

18. 12. 2018

Dnes som dostala malú správu od vesmíru v podobe nájdenia srdiečkovej ozdoby na ulici. Už sa mi niečo také veľmi dávno stalo, ale vždy to veľmi poteší. Ozdôbka už visí u mňa v izbe.

19. 12. 2018

Tanec ma viac a viac pohlcuje a je to úžasné ako to narovnáva moju chrbticu i ženskú sebaúctu. Dnes som si urobila očistný kúpeľ v epsomskej soli. Viac v minuloročnom článku "Duša" Epsomskej soli

20. 12. 2018

Dnešný deň som sa viac začítala do knihy, ktorú som si pred pár dňami kúpila vo výpredaji. Feng šuej ma na konci roka sprevádza viac a viac. Začalo to článkom o riasoguliach a teraz táto milá kniha. I vďaka nej som si uvedomila, čo je mojim kľúčovým problémom v jednej oblasti môjho života a jasne som si to pomenovala. Feng šuej často pomôže veci usporiadať a to nielen v našom prostredí, ale práve v nás samotných a práve o tom je táto kniha. Takže takto krátko pred zimným slnovratom prichádza uzretie môjho kľúčového životného problému v jasnom svetle a otázka je, čo s tým urobím. Jednoznačne viem, že sa k tomu už nemôžem stavať ako minulé roky a viem, že je to možné zvládnuť iba s novým prístupom a tiež s rešpektovaním novej paradigmy doby, ktorá prichádza. Takže takto nejak vyzerá moja tohtoročná výzva zimného slnovratu.

21. 12. 2018

Zajtra to končí. Zajtra je spln i zimný slnovrat a takto pred mesiacom som začala tento vianočný denník. Čakala som možno niečo iné, ale teraz už nečakám nič nové, ale iba to, čo má jednoducho prísť i keď neviem, čo príde. Pracovala som na zmene mojej životnej paradigmy počas tohto mesiaca a stále vnímam, že je nutné to dokončiť a riadne doladiť detaily. Stále sa vraciam ku zázračnému náhrdelníku, ktorý som "náhodou" dostala a stále cítim silu tanca lezginky, ktorý má obdaroval mnohými darmi a je mi odpoveďou na mnohé moje dlhoročné otázky i túžby tela. Som iná? Som. A vďačím za to i tomuto denníku, ktorý ma systematicky viedol a učil ma byť sústredenou na proces, ktorý ma vedie do cieľa, ktorý ani sama nepoznám, ale je to cieľ, ktorý je pre mňa ten správny. Ďakujem

22. 12. 2018 - Zimný slnovrat a Spln

Posledný príspevok vo vianočnom denníku. Všetko bolo nakoniec inak, tak ako vždy, keď sa vydáme na neobjavenú cestu. Objavila som však to, čo som vôbec nečakala, že objavím a dostala som to, čo som nečakala, že dostanem. Som vďačná a spokojná. Nový rok začínam s novými prístupmi ku životu, pretože nová doba vyžaduje nové prístupy. Nie je čas čakať, ale je tu čas žiť.

Opäť sa poďakujem daru tanca Lezginky, tanca, ktorý je pre mňa viac ako tanec. Je to tanečná mystika a mystický tanec v jednom. Dnes som robila opäť nové feng šuej s ohľadom na moje zámery, plány a túžby duše. Odvalilo sa tak zo mňa i veľa pochybností, ktoré som musela spracovať. Ale to je dobré. Aspoň viem, že to feng šeuj funguje a že tie zmeny v obydlí boli naozaj dobré.

A ešte raz musím poďakovať veľkému daru lunárneho náhrdelníka, ktorý mi zoslala samotná bohyňa.

Ďakujem