Posolstvá z vesmíru


.

Posolstvá z vesmíru sú inšpirácie, ktoré vznikajú na základe môjho vnútorného kontaktu s vesmírnou láskou.

__________________________________________________________

Skutočná pomoc z vesmíru nie je taká ako sa mnohí naivne domnievajú, že k nám prídu mimozemšťania a zachránia nás, opravia túto Zem, ktorú sme si sami zničili a dajú nám všetko, čo potrebujeme. V skutočnosti je to veľmi nezrelá predstava. Nové technológie skutočne pochádzajú a prichádzajú z iných svetov, ale tiež to má svoje pravidlá a sme to my, ľudia, ktorí si skutočný pokrok brzdíme. O tom písať však nechcem.

Texty budú venované hlavne schopnosti sa znovu spojiť s vesmírnou láskou, z ktorej všetci pochádzame. Sklamem tých, ktorí hľadajú senzácie, popisné informácie o mimozemských rasách či šokujúce odhalenia. Nikdy som sa cielene o mimozemský život nezaujímala, i keď som od detstva v neho verila. Nikdy som nebola nadšenec sci fi, pretože svety, ktoré vnímam ja, sú oveľa viac prepojené s božskou láskou ako tie svety, ktoré nám predkladá sci fi filmový priemysel.

Cítim, že je dôležité zdieľať to, čo je v nás vo všetkých a čo je možné rozvíjať a tým pomáhať rásť láske vo svete. Nie je nič dôležitejšie ako naše vnútorné spojenie s vesmírnou láskou, teda láskou ako takou. Láskou, ktorá zahrňuje všetko. Cítim spojenie i s inými svetmi a bytosťami vzdialeného vesmíru, ale nechávam to voľne plynúť a prichádzať inšpiráciu a vízie tak, ako prichádzať budú. A podľa toho budem i písať príspevky.

Prečo Aqaurius?

Aquarius - Vodnár je moje slnečné znamenie a v tomto znamení mám ďalšie tri planéty. Som Vodnárka, čo pre mňa znamená byť tou, ktorá je neustále inšpirovaná a tak vzniká i tento blog, na ktorom nájdete veľa duchovných tém a teraz už i tie vesmírne.

Spojenie s vesmírnou láskou je pre mňa spojenie cez srdce, preto nechajme prúdiť vesmírne vlny lásky do nášho srdca a vylievajme ich do nášho sveta.

____________________________________________________