Chrám kňažiek

"miesto, kde víťazí pravda"

"Kňažka sa odvracia od vonkajšieho sveta klamov, aby sa ponorila do vnútorného sveta múdrosti a vyniesla ju na svetlo sveta."

"Kňažka vie, že všetky odpovede sú v jej vnútri a až potom sa zrkadlia do vonkajšieho sveta, napríklad ako zázračné synchronicity."

SebaLiečenie láskavým vedomím

Liečenie o ktorom budem písať je spojením meditácie, odstraňovania emočných blokov, otváraním vedomia, dovolím si tvrdiť, že i limbickým prepisom a i... Práve s týmto liečením sa vylaďujem do želaného stavu, odbúravám staré bloky a presvedčenia, prijímam vízie a otváram sa láske.

Najčastejšie to vyzerá asi takto:

nájdem si tiché miesto a čas pre seba

sadnem si alebo si ľahnem a uvoľním sa

vnímam,  čo cítim a čo sa vo mne deje

počkám, čo ku mne príde, aký vnútorný podnet a často vediem sama so sebou vnútorný dialóg a nechávam prehovoriť i moje podvedomie a vnútro, ktoré mi prináša rôzne odpovede, vízie a pocity, niekedy i spomienky, ktoré potrebujem doliečiť, všetko sa môže rýchlo meniť a ja sa prispôsobujem prúdu toho, čo sa vo mne deje

vedome dýcham, vydychujem, keď cítim v sebe blok

zatváram a otváram oči ako to cítim, mením polohu a uvoľňujem sa ako potrebujem

hovorím si pozitívne afirmácie, modlitby, prichádzajú ku mne vety plné lásky, ktoré si mám hovoriť a mnohé z nich vo mne otvoria ďalšie miesta odporu či bolesti, spomienky, ktoré predýcham, nechám odísť a doliečim novou víziou alebo súcitom

všetko, čo sa objaví bolestivé a negatívne, pozorujem, nechám to tam byť a som tam s tým, predýcham to a pýtam sa, čo je za tým viac...

často sa mi objavujú vízie môjho energetického tela, alebo vízie stavu čakier, či iné vízie, ktoré buď rozviniem do liečivej vizualizácie a meditácie, alebo ich liečim dýchaním a prijatím, ak sa jedná o bloky v čakrách či iné bolestivé miesta na tele, kde sú energetické zhluky a usadeniny

celý čas sa nechávam viesť intuíciou, čo príde to príde, nie je to pevne stanovený postup a môže to vyzerať chaoticky, ale robím presne to, čo cítim, že je pre mňa v danej chvíli dobré a čo vedie k prúdeniu života vo mne a nie k jeho zamrznutiu

najčastejšie sa dostanem do stavu lásky a uvoľnenia, cítim sa dobre a prichádza ku mne nové uvedomenie, často v podobe novej "múdrej" vety či afirmácie a tú potom ukotvujem do svojho tela dýchaním, ladením seba na novú vibráciu, cítim ako to na mňa pôsobí, ako sa mi dvíha vnútorná radosť, láska, súcit... a nechávam to v sebe rozvinúť, aby sa to hlbšie usadilo v bunkách i v aure

na konci takéhoto liečenia často píšem a vypíšem čo treba, i to negatívne i pozitívne, niekedy začínam tento proces práve písaním toho, čo sa vo mne odohráva a potom plynule prejdem do liečenia

najčastejšie je takéto liečenie ukončené novým vedomím, ktoré mi dáva náhlu inšpiráciu k písaniu, k zmenám v mojom živote, k malým i veľkým, dáva mi uvoľnenie a odvahu tam, kde predtým nebola a mnohé iné...

tento proces je dostupný každému, ale nie vždy sme ochotní si nájsť čas pre seba, pretože je to čas pravdy a k tomu treba veľa odvahy a lásky k sebe.

"Prijímam Súcit do svojho srdca

prijímam Súcit do svojho tela

prijímam Súcit do všetkých svojich bolestí"

Hore - krásna fotografia sochy bohyne Kuan yin, bohyne súcitu, je krásnym meditačným a vibračným zobrazením ženského archetypu súcitu. Nechajte na seba pôsobiť jej jemné vibrácie, ktoré sú nesmierne liečivé.

obrázok dostupný tu alebo si ho uložte priamo z tejto stránky

Ako môžete vidieť na obrázku vpravo, táto obrovská socha je veľmi významným pútnickým miestom v Číne.

Zodpovednosť za svoje ženské šťastie a ženskú slasť

Kňažky sú zdrojom Lásky

Žena si v prvom rade musí uvedomiť, že za svoje šťastie a spokojnosť je zodpovedná sama a to práve tým, že pozná samu seba. Pozná svoje city a pocity, vyzná sa v nich a prijíma ich. Pozná svoje telo a vie, čo mu robí dobre a čo nie a riadi sa tým. Prijíma svoje telo také, aké je a nesnaží sa ho meniť podľa tlaku okolia.

Ženy často hľadajú citové naplnenie a zmysel života vo vzťahu s mužom, ale ten sa vôbec nevyzná v ženiných citoch a už vôbec nie je majstrom citov ako žena. To je úlohou ženy byť citlivá predovšetkým sama k sebe a podľa toho sa rozhodovať, čo je pre ňu dobré. Ženy zvyčajne veľmi neuvážene odovzdávajú svoju sexuálnu silu mužom, čo má za následok zlé intímne skúsenosti najmä na začiatku sexuálneho žitia s mužom, ale bohužiaľ často i potom. Vedomá žena najprv poznáva svoju sexualitu a až potom, až vie samu seba plne uspokojiť, môže nadviazať zdravý vzťah s mužom. Muž ženu neučí o sexualite. Práve naopak. Vedomá žena učí muža cítiť viac ako len telesné spojenie, vedomá žena otvára pri milovaní dimenzie, ktoré oboch partnerov povznášajú. Avšak chce to veľa času, trpezlivosti a najmä citlivosti sama voči sebe ešte predtým, než sa započne sexuálny život s partnerom. Toho súčasťou je samozrejme i čistenie a poznávanie podvedomých vzorcov, ktoré o sexualite máme a ani o nich nevieme ako nás ovládajú. A to je skutočná tantra.

A nie je celkom ani pravda, že muž vstupuje do ženy, yoni si môže pritiahnuť lingham vtedy, keď to jej telo prirodzene pocíti. Naša yoni má veľkú silu, ak jej dáme čas a dovolíme sa prejaviť. A vtedy sa spája muž so ženou tým najcitlivejším spôsobom. Nie ako votrelec, ale ako pozvaný hosť, ktorý čaká pri bráne yoni, ktorá ho skúma a potom pozýva ďalej a priam si ho vtiahne dnu.

"Iba žena, ktorá miluje svoje telo a pozná svoje potešenie, vie vedome a bezpečne pracovať i s vyššími duchovnými zákonmi."

Žena, ktorá odmieta svoju prirodzenú krásu, sa môže hrať v krásnych šatách na duchovnú bytosť, ale akonáhle sa šaty odhodia, pravda strachu a odporu sama voči sebe, sa prejaví v plnej miere a najmä pri milovaní s mužom.

 "Snáď najväčšia duchovná skúška pre ženu je poznať svoje telo, milovať svoje telo a žiť svoju prirodzenosť. Vtedy sa žene otvárajú dvere k  veľkému liečeniu seba samej i sveta naokolo."

- Jediná Cesta -

Želám si, aby každá žena vedela nájsť cestu domov. Čo znamená prežívať stav, kedy je oddaná iba jednej ceste, ktorá je v súlade s jej božskou podstatou a nekonečnom. Táto cesta je úzka a táto cesta je pre všetkých ostatných okrem danej ženy nepochopiteľná. Táto cesta vyžaduje úplnú odovzdanosť a nelipnutie na životných očakávaniach a cieľoch. Vyžaduje očistenie a uvoľnenie túžob. Táto cesta je cesta "svätice" v tom zmysle, že žena nezrádza samu seba, svoje cítenie a spojenie s božskou podstatou. Nebojí sa straty lásky od druhých, pretože je vo svojej hĺbke spojená s oveľa väčším zdrojom lásky ako je ona sama a celý svet naokolo nej.

Táto cesta je ženino súkromné náboženstvo, viera a spôsob života, ktorý vyrastá z nej samotnej a nepatrí nikomu inému. A preto nie je možné o nej verejne hovoriť a zároveň žena na tejto ceste už veľmi dobre vie, že sa o podrobnostiach tejto cesty na verejnosti ani s nikým ani veľmi blízkym nehovorí. Je to niečo, čo je tak intímne, že to nie je možné zdieľať. Je to poklad duše, ktorý patrí iba duši, ktorá ho má.

Vedomá žena sa stáva zrelou vedomou ženou až vtedy, keď nájde túto svoju cestu. Dovtedy je ako spiaca princezná snívajúca o romantickom osude. No potom sa stáva kráľovnou srdca a kráľovnou svojho života. V dobrom i v zlom.